שיפוץ בתקציב אמיתי

לכו עם למינציה, לא פרקט – אתם מאוד רוצים רצפת עץ למטבח החדש שלכם אבל המחירים גורמים לכם להתכווץ. למינציה היא אחת מאפשרויות הריצוף העמידות והרב-תכליות הקיימות כיום ובמקרים רבים קשה מאוד להבחין שלא מדובר בפרקט אמיתי. מלבד תג המחיר הנמוך שלו, בחירה בלמינציה על פני עץ פרקט צריכה גם להוזיל את עלויות ההתקנה מכיוון שהיא הרבה יותר קלה להנחת מאשר עץ מלא.

Reface Not Replace – אם המטבח או אפילו ארונות האמבטיה שלך במצב טוב בדרך כלל ואתה פשוט רוצה משהו שנראה יותר מסוגנן, שיפוץ הארונות שלך במקום החלפתם על הסף יכול לחסוך לך הון תועפות.

בחר פיברגלס עבור האמבטיה – במקום לבחור באריחי קרמיקה, שקול במקום זאת להשתמש ביחידת פיברגלס מקשה אחת או לוחות קיר מפיברגלס שלושה חלקים כדי להקיף את האמבטיה שלך. ישנן כמה אפשרויות מאוד אטרקטיביות זמינות ותחסוך הרבה בעלויות ההתקנה שכן ניתן להתקין אותן תוך שעות ספורות.

בחר בדלתות ליבה חלולה – אם השיפוץ שלך כולל דלתות פנים חדשות בחירה בדלתות ליבה חלולה על פני מוצקות תחסוך כסף. הערה אחת עם זאת – דלתות ליבה חלולות אינן בחירה טובה עבור דלתות חוץ מכיוון שאתה חסר את האבטחה של מקבילותיהן הכבדות יותר.

השתמשו בחיתוך טרום-גימור – אם תבחרו בחלק מהמגוון הרחב של אפשרויות קיצוץ מוכנות מראש שיצרנים רבים מציעים, הקבלן שלכם לא יצטרך להשקיע זמן בצביעה או בהכתמה, דבר שיוזיל משמעותית את עלויות העבודה.

כתיבת תגובה