שינויים קטנים בהרגלי הקנייה עוזרים לכלכלה

שינוי קטן בהרגלי הקנייה שלנו יכול ויעזור לכלכלה האמריקאית. המיתון ממשיך לגבות מחיר כבד מאוד מעסקים אמריקאים וזה בתורו אומר פחות מקומות עבודה, יותר משפחות על רווחה ובאופן כללי הרבה יותר אומללות להתפזר מסביב. בפעם הבאה שאתם מחפשים להזמין או לקנות פריט, פשוט קחו את הזמן לשקול היכן הוא מיוצר לפני שאתם מוסרים את כספכם!

דוגמה עסקית טובה היא במיקור צורכי הדפסה.

האינטרנט הביא ספקים רבים היישר אל הדלתות שלנו, וההדפסה אינה יוצאת דופן. היום אתה יכול לחפש משהו פשוט כמו תוויות נכסים ולראות אלפי ספקים, שאף אחד מהם לא נראה כאילו הם נמצאים בשום מקום אחר מלבד ממש ליד! עיקר הספקים הללו נמצאים למעשה מעבר לים, במיוחד במזרח הרחוק, בעיקר בסין.

רכישת שירותי הדפסה מספקים אלו בחו"ל היא רעה לסביבה ורע לכלכלה, ובסופו של דבר, רעה לכולנו. על ידי שליחת ההזמנה לחו"ל כדי שתוכל לחסוך כמה דולרים, אתה עולה לכלכלת ארה"ב בעבודות, מסים ותשלומי רווחה מוגדלים לאלו שנותרו מובטלים. במקרים רבים אתה חוסך כמה דולרים עבור ביצוע עלוב עם גימור באיכות ירודה וסטנדרטים נמוכים יותר של שירות. בפעם הבאה שאתם מזמינים ספק דרך האינטרנט, קחו את הזמן לשקול אם גם החברה שאתם נותנים לעסק מבוססת בארה"ב ועוזרת לאמריקאים בכך שהיא נותנת להם עבודה נחוצה.

עכשיו, הנה הרגל קניות אישי שיכול לעזור לכלכלה האמריקאית.

קניית מוצרי מזון היא בדרך כלל די פשוטה מכיוון שאנו מייצרים את רוב האוכל שלנו כאן בארה"ב. לכן, כשאתה עושה קניות במכולת שלך, הסתכל על הפריטים שאינם מזון וראה אילו מהם אתה קונה לא מיוצרים כאן בארה"ב. בשנה שעברה כלכלת ארה"ב התכווצה בסביבות 7%, אז אם תשווה את זה למצרכים שלך, אתה רק צריך למצוא 7% מהחשבון שלך שניתן להפנות לקניית אמריקאית. מוצרים טובים לבדיקה כוללים קצפי גילוח, שמפו וטיפולי יופי שכן ישנם רבים המיוצרים מעבר לים ולא כאן בארה"ב, מובילת אופנה ויופי עולמית. מוצרים לבנים לכביסה ולמטבח הם מוצרים בעלי ערך רב שתוכלו לעזור לכלכלה על ידי רכישת אמריקאים. יותר מכל, בפעם הבאה שאתם מחפשים להחליף רכב, חפשו לקנות רכב אמריקאי ותוכלו בהחלט לעזור לכלכלה להוציא הרבה יותר מ-7% שאתם מחפשים להחזיר ל- Uncle Sam Inc.

שינויים קטנים שלבים בהרגלי הקנייה עוקבים אחר האסטרטגיה המוצלחת ביותר המשמשת מי שמחפש להשיל קילוגרמים עודפים. פשוט על ידי בחירה בריאה יותר בתזונה שלך אתה יכול בקלות לרדת במשקל ללא מאמץ. אותו דבר חל על הכלכלה האמריקאית – אנחנו רק לשנות את הרגלי ההוצאות שלנו בקטנה כדי להחזיר את המדינה למסלול. היתרונות עצומים ומיידיים, אבל גם אין שום דבר רע בפיתוח הרגל לטווח ארוך לקנות אמריקאי בכל מקרה.

כתיבת תגובה