שבעה דברים שכדאי לקחת בחשבון בעת ​​צביעת ארונות אמבטיה

לא צריך כוחות דמיון גדולים כדי להבין איך צביעת ארונות אמבטיה יכולה להחדיר כדורי שמש לתוך קיומם האפל והדיו. אבל הדרך המהירה והקלה במיוחד הזו להוספת ספאנק לארונות בוודאי תפעיל את הדמיון שלך ביותר מדרך אחת. צבעים עזים ותוססים יכולים להפוך להשראה העילאית מאחורי היצירות האמנותיות ביותר.

כמה חבטות מיומנות הן כל מה שנדרש כדי להבטיח מהפך שבטוח יגרום לכל דיווה הוליוודית כשרונית לקנא ביותר. והעובדה שהתהליך הזה לא הורס הרס בחשבון הבנק שלך עוררה בהתלהבות בעלי בתים נבונים כלכלית. ארון האמבטיה הפונקציונלי לחלוטין אך השחוק מעט שלך יכול להפוך לעצבנות של כל העיניים תוך מספר שעות.

כמה טיפים שלא יסולא בפז

אני יודע שהחשבון המרחיב למדי שלי מרגיע את רוחך כמו בלון מסיבה. אבל לפני שאתה נותן למוח שלך לקפוץ, לקפוץ ולקפוץ מאושר, ולאפשר לצייר שבך להשתולל, הקפד לקחת קצת חופש כדי לקרוא את הטיפים הבאים:

  • חשוב לוודא את החומר המשמש לייצור הארונות, כדי למנוע תוצאות אסון. בעוד המאמצים שלך על עץ, פורניר ומתכת בטוח ישאו פרי, אתה בטוח תתאכזב מאוד במקרה של ארונות עם פלסטיק מלמין דק יותר או למינציה מפלסטיק.
  • זה הגיוני להסיר את כל הדלתות ולצבוע אותן בנפרד, ולא כשהן צמודות לארון.
  • השתמש בשירותיו של חומר ניקוי יעיל. יש לשטוף היטב במים ולאחר מכן להכניס נייר חול ליצירת משטח חלק וניתן לצביעה. מטלית לחה תמחק את כל העקבות של חלקיקי אבק עדינים.
  • השימוש בסרט מסביב לקצוות שליד הקירות יעזור להשיג את אותו גימור מקצועי ללא דופי.
  • אתה יכול להגדיר את הכדור עם מברשת צבע או רולר, בהתאם לסגנון שלך. רולר לא ישאיר סימנים מובהקים כמו משיכות מכחול, ועושה עבודה מוכשרת יותר על משטחים גדולים.
  • בחר מתוך מגוון מסנוור של צבעי ארונות או צבע אמייל סאטן בחנות לחומרי בניין הקרובה אליך.
  • צבע מבפנים החוצה; אז אתה מתמודד תחילה עם החלק הפנימי של הדלתות, ואחריו הגוף הראשי, ובשיאו עם משיכות מוגדרות היטב מבחוץ. מומלץ לשכב שנייה, אך רק לאחר שהראשונה מתייבשת לחלוטין.

אתה יכול לתת ללב שלך להתנפח מגאווה לפני שאתה מחבר את כל הדלתות והידיות. עם זאת, ודא שאתה מוכן להתמודד עם מבול המחמאות.

כתיבת תגובה