רעיונות לשיפוץ מטבחים – טיפים חשובים שרבים לא יודעים עליהם

פעם בחמש שנים בערך אתה רוצה לשפץ את המטבח שלך. יש אנשים שאפילו מעדיפים להוסיף משהו קטן לחלל הבישול שלהם בכל שנה כדי לתת לו צבע ואופי. אחרים אוהבים לחכות עשור שלם לפני שהם מבצעים שיפוץ גדול של החלל וכל מכשירי החשמל שבו.

איך שלא תרצו, אף אחד לא נמצא באשליה לגבי עלות שיפוץ המטבח כיום. כלומר, אפילו עם מאה אלף דולר, ייתכן שעדיין לא תצליחו להשיג את המטבח המושלם שדמיינתם בעיני רוחכם.

שיפוץ מטבח עשוי לדרוש מכם סיעור מוחות עם בני בית אחרים על מה שצריך לעשות ואילו שינויים צריך לעשות במטבח. ישנם כל מיני מכשירי חשמל שאולי תרצו להחליף או לקנות מחדש, כמו כיריים, תנורים, כיריים, מדיחי כלים, מקררים, מיקרוגלים, מאווררי פליטה ועוד. ועם זה אתם רק מתחילים.

בשיפוץ מטבח, אולי כדאי לשקול להחליף גם את הארונות שלך, או להוסיף חדשים לכמה שכבר יש לך. ארונות עץ מעץ אלון עשויים לתפוס את החשק שלך; או שזה עשוי להיות מייפל, היקורי, אורן, מתכת או פלסטיק שאתה אוהב; הרשימה כמעט אינסופית.

שיפוץ מטבח עשוי לגרום לך לעשות את הריצוף מחדש. הפעם אולי תרצו ריצוף פרקט, שעם, במבוק, למינציה או לינוליאום; או אולי תעדיף לתקן ולחדש את הרצפה שכבר יש לך.

אין ספק שחפצי האחסון והמטבח שלך ואיי המטבח שלך יצטרכו בדיקה, סביר להניח שהמשטחים שלך ידרשו החלפה למען המידה הטובה – אולי לאבן הפעם, או שיש, או קוורץ, או גרניט… כל משטח מוצק. עבור התאורה אתה צריך גופי תאורה, נורות פלורסנט, פקדים וכו' ואולי אפילו תרצה נברשות.

כתיבת תגובה