קוד השותפים סוגר את הדלת האמריקאית התאגידית

אמריקה רבות מחפשות דרכים שונות לייצר הכנסה. ב-Corporate America הזמנים השתנו במהלך 15 השנים האחרונות. כשגדל בחברה שלנו לאדם יהיה ביטחון תעסוקתי במשך 30 שנה בחברה אחת. הם היו פורשים עם קבלת המחאות הפנסיה וצ'ק הביטוח הלאומי. לאלה שהיו חכמים היה כסף בהשקעות כגון IRA, מניות, אג"ח, קרנות נאמנות וכו'. בשנת 2010 הוא כעת עידן המידע של חשיבה חדשה שהכי חשוב השימוש באינטרנט כדי לייצר הכנסה הוא העתיד. אנשים איבדו את האמון בעבודה ב-Corporate America פשוט בגלל המספר הגדול של פיטורים. אמריקה התאגידית תחזיק עובדים רק למשך שנתיים עד שלוש שנים לכל היותר לפני שיהיו פיטורים מאסיביים. כעת, אנשים פונים לאפשרויות שונות למצב את עצמם כדי לבנות הכנסה מהבית על ידי בעלות על עסק. על ידי שימוש בתוכנות כמו קוד השותפים המאפשר להם זרמי הכנסה מרובים. שותפים להרוויח כסף באינטרנט הוא העסק הצומח במהירות באינטרנט בשנתיים האחרונות.

למה זה? פיטורים המתפשטים ברחבי אמריקה התאגידית היו גלים מזעזעים מהמשבר הפיננסי העולמי מורגשים כעת כמעט בכל פינה באמריקה העובדת, כאשר חברות לוחצות על כפתור ההוצאה על מספר גדל והולך של עובדים. רק בשבועיים האחרונים, רשימת החברות שהודיעו על כוונתן לקצץ עובדים נכתבה כמו מי זה מי של אמריקה התאגידית: Merck, Yahoo, General Electric, Electric, Xerox, Pratt & Whitney, Goldman Sachs, Whirlpool, Bank of America. , אלקואה, יצרניות הרכב של דטרויט וכמעט כל חברות התעופה. דור המילניום נמצא בעיצומו של מיתון ראשון. עם זאת, הדור החדש והעשיר הצעיר פנה לאינטרנט כדי לבנות הכנסה משתלמת מהבית עם שיווק שותפים מעורב בשיווק רשתי. זה אפשר לדור העשיר הצעיר לראות במשבר הפיננסי העולמי ובמיתון הזדמנות לבנות יותר עושר דרך האינטרנט.

אחד הקורסים המובילים לשיווק שותפים ברשימה הוא קוד השותפים עם מייקל ג'ונס. השותף שמרוויח כסף באינטרנט שינה את חייהם של אנשים כדי לנשק את אמריקה לשלום לנצח. קורס זה חולק ל-8 מודולים עם הדרכות וידאו צעד אחר צעד. כל המודולים חזקים מאוד כדי לעזור לך ללמוד ולהקים מסע פרסום משתלם להרוויח כסף באינטרנט. במקום ההשקעה הקטנה אתה יכול להיות מיומן בשיווק שותפים על ידי לימוד הדברים הבאים:

1. בחירת הנישה שלך.

2. בחירת המוצר שלך שיניב תשואה גבוהה.

3. הדרכה טכנית לשיווק שותפים.

4. שימוש במגיב אוטומטי.

5. העתק כתיבה

6. נהיגה חופשית בתנועה

7. מעקב אחר תנועה שממירה למכירות

8. לקחת את העסק שלך לשלב הבא

קוד השותפים איפשר לחברות אמריקה רבות להשתחרר ממירוץ העכברים. יש 45 מיליון אמריקאים שעובדים מהבית עכשיו. השאלה היא האם תצטרף אלינו? כדי ללמוד עוד על תוכנית שותפים להרוויח כסף באינטרנט עבור אל http://affiliate4dayworkwk.blogspot.com/.

כתיבת תגובה