עלות שיפוץ ארונות בהשוואה לארונות חלופיים חדשים

ניתן לבצע שיפוץ ארונות גם במגורים וגם במסחר. ניתן לחדש את כל הארונות (עץ, למינציה, תרמו-רפידה, אפילו MDF). ארונות בלויים ומיושנים יכולים להפוך בקלות לארונות עשירים של דובדבן, מייפל, היקורי, פקאן ואלמון במגוון סגנונות וגימורים של דלתות, כולל צבעים, זיגוגים וגימורים במצוקה. שיפוץ ארונות יהפוך כל מטבח מיושן למטבח מודרני במראה מותאם אישית בחצי מהעלות של ארונות חדשים.

תהליך השיפוץ כולל החלפת הדלתות הישנות וחזיתות המגירות בדלתות כיסוי מלא חדשות וחזיתות מגירות למראה מודרני ומעודכן. דלתות ארבע ושש לייט זמינות גם כדי להכיל תוספות זכוכית. במקרים מסוימים ניתן לעשות שימוש חוזר בזכוכית מיוחדת, כמו ויטראז' בדלתות החדשות. קופסאות ארונות נשארות בדרך כלל במקומן, דבר ידידותי לסביבה ושומר על משטחים קיימים. לבעלי בתים ועסקים יש לרוב משטחי גרניט יקרים או משטחים מוצקים שהם רוצים לשמר. עם זאת, שימור משטחים קיימים הוא לרוב לא אופציה בעת התקנת ארונות חלופיים חדשים.

במהלך תהליך חידוש הארונות, פורניר עץ אמיתי תואם מוחל על מסגרות הארונות החיצוניות. פורניר עץ יקר מאוד ומשמש לייצור רהיטי עץ משובח וכלי נגינה מזה מאות שנים ויחזיק שנים רבות. על מנת להבטיח הידבקות תקינה של פורניר העץ, מסגרות הארונות מנוקות היטב ומשוחקות ומדביקים מסחריים על שני המשטחים, על פורניר העץ ועל מסגרות הארונות. בקש מקבלן השיפוץ שלך להשתמש בדבק ידידותי לסביבה, בעל רמת VOC נמוכה כדי להפחית את הריח והסיכוני אש הקשורים לדבקים מבוססי ממס. כשלב אחרון בתהליך הפורניר, שפתי מסגרת הארונות הפנימיות של שלושת רבעי אינץ' נצבעות בצבע מסחרי תואם כדי לאטום את קצוות פורניר העץ ולהעניק מראה מקצועי – ודא שקבלן השיפוץ שלך כולל את השלב החשוב הזה.

כיוון שמסגרות ארונות הן החלק הפחות אטרקטיבי בארונות, בעת השיפוץ מחדש חשוב להשתמש בדלתות כיסוי מלא ובחזיתות למגירות. שכבת העל משפיעה על כמה ממסגרת הארון נשארת להופיע לאחר התקנת הדלתות החדשות וחזיתות המגירות. כיסוי מלא פירושו שיש מעט מאוד מסגרת ארון שמופיעה סביב כל דלת ומגירה (רבע עד שלוש שמיניות אינצ' לעומת שני אינצ'ים עם דלתות כיסוי סטנדרטיות וחזיתות מגירות) היוצרות מראה מודרני וחסר תפרים לארונות המחודשים. בנוסף, לוחות קצה חשופים, לרבות מקרר גדול מדי, לוחות אי וחצי האי, מכוסים בלוחות עץ שטוחים תואמים בגודל רבע אינץ' או עץ מלא של שלושה רבעי אינץ', לוחות דקורטיביים בכיסוי מלא למראה מותאם, ברמה גבוהה.

רוב התכונות הזמינות בארונות חדשים זמינים גם בחיפוי ארונות. צירים סמויים בסגירה רכה, קופסאות מגירות חלופיות ומגשי גלישה עם החלקות סגירה רכה ברחבה מלאה, פינה עיוורת מסתובבת עצלות סוסנים ויחידות פח אשפה רך סגור ברחבה מלאה הן רק חלק מהתכונות הרבות הזמינות בחידוש הארונות. כדי להתאים אישית עוד יותר את פרויקט השיפוץ, ניתן להוסיף לפרויקט השיפוץ עיטור עץ מלא, כולל יציקת כתר עליון, ריפוד קל (יציקת כתר תחתון), קורבלים, רגלי שולחן וקרש חרוזים. להלן הרבה מהתכונות הסטנדרטיות הכלולות בפרויקטים של חידוש ארונות:

1) שכבה מלאה, דלתות וחזיתות מגירות מעץ מלא (הימנעות זולות יותר, שכבה רגילה, דלתות ויניל ותרמילויל וחזיתות למגירות, אם אפשר)

2) צירי דלת סגורים רכים סמויים

3) התאמת פורניר עץ אמיתי למסגרות הארונות

4) התאמת לוחות קצה עץ רבע אינץ' וצלחות בעיטה

5) עיטור תואם מעץ מלא כולל יציקת בסיס דקורטיבית לפנלים תחתונים חשופים

6) חומרה חדשה לארון (ידיות, ידיות ומשיכות)

7) פגושי סיליקון מסחריים להגנה על הדלתות החדשות וחזיתות המגירות

8) סילוק הדלתות הישנות, חזיתות המגירות והדיפון

כבונוס, יצרני ארונות מסוימים בארה"ב מציעים גם דלתות חלופיות, חזיתות מגירות ודיפון בנוסף לארונות חדשים, המאפשרים לבעלי בתים ועסקים להוסיף ארונות חדשים לפרויקט השיפוץ שלהם. ניתן להוסיף בקלות יחידת שירות או מזווה חדשה, יחידת אשפה נשלפת חדשה, יחידה חדשה הכוללת מגירות, או אפילו כל ארונות קיר עליון חדשים בגודל 42 אינץ' לפרויקט השיפוץ מחדש. הארון החדש מותקן בדרך כלל במהלך חמישה ימים של תהליך השיפוץ מחדש. והכי חשוב, החברים שלך יחשבו שהוצאת אלפי יותר ממה שהוצאת!

כתיבת תגובה