עדכן את המטבח שלך מבלי לבזבז הון

מטבח הוא לרוב הלב של הבית; המקום שבו כל המשפחה מתכנסת לארוחת ערב, שבו אתה יושב עם אורחים על כוס תה ושם קונים פוטנציאליים מסתכלים ראשונים כדי לגלות את הערך האמיתי של הנכס שלך. מטבח עלוב נותן רושם רע מהבית שלך והמבקרים יניחו ששאר הנכס שלך מיושן באותה מידה. מצד שני מטבח יפה מרמז לא רק על ערך ועושר אלא גם על טעם טוב. זה אזור כל כך חשוב בבית שחשוב לעשות אותו נכון, בין אם אתם מוכרים או סתם רוצים בית להתגאות בו.

מטבחים חדשים יכולים להיות יקרים כי פשוט יש כל כך הרבה מה לקנות, מיחידות למשטחי עבודה ועד למכשירי חשמל, אריחים וברזים. אתה יכול לעדכן את כל המטבח שלך עם זאת מבלי לקנות את כל הדברים האלה – כל עוד המטבח שלך בריא מבחינה מבנית אתה יכול פשוט לתת לו מתיחת פנים. תאמינו או לא, אמצעים קטנים יחסית יכולים לשנות את המטבח שלכם.

ראשית, הכינו את המטבח שלכם עם ניקוי עמוק. גם אם אתה מנקה את המטבח שלך באופן קבוע לאחר הבישול, לכלוך ולכלוך מצטברים במקומות שקשה להגיע אליהם והמטבח שלך בסופו של דבר נראה משעמם. ניקוי יסודי יכין את המטבח שלכם לשאר עבודות הקוסמטיקה.

תן למטבח שלך ללקק צבע חדש. הצבע שלך נתון להפוך לקהה ומלוכלך עם השנים, כך ששינוי צבע יכול לתת לך מראה רענן מיידי. זוהי שיטה טובה במיוחד אם המטבח שלכם מיושן מאוד – תוכלו להשתמש בצבעים מודרניים ולעדכן את החדר. אתה יכול גם לצבוע על אריחים ישנים כך שדוגמאות מיושנות לא חייבות להיות מוצגות.

אם יש לכם ארונות משעממים ומשעממים, פשטו אותם בחזרה וצבעו אותם מחדש. כתמי עץ זמינים בכל מיני צבעים ואפקטים שונים, ממט ועד מבריק ועד קליפת ביצה. בחרו צבע מודרני המנוגד לקירות שלכם ותוך מספר ימים היחידות שלכם יכולות להיראות טוב כמו חדשות. צביעה מחדש נהדרת להסתרת כתמים ישנים והיא זולה בהרבה מהחלפת היחידות עצמן. אם היחידות שלך הן מפלסטיק, אתה יכול פשוט להחליף את הדלתות לפתרון אחר בעלות נמוכה.

אם יש לך קצת כסף לשחק איתו, אחד הדברים הטובים ביותר שאתה יכול לעשות כדי לעדכן את המטבח שלך הוא להשקיע במשטחי עבודה חדשים. אלה הם הדבר הראשון שאתה מבחין במטבח ולכן יכול באמת לעשות את ההבדל. האפשרות הזולה ביותר היא ללכת על למינציה או פורניר, אבל כל עוד היחידות שלך חזקות מספיק אתה יכול ללכת על משטחי עבודה גרניט פרימיום עבור גורם וואו אמיתי. הדבר הנהדר במשטח עבודה חדש הוא שהוא למעשה הופך את הבישול לתענוג שוב – זה החלק במטבח שלך שבו אתה משתמש הכי הרבה כדי שבאמת תשים לב להבדל.

לבסוף, חשוב על החלפת רצפת המטבח שלך. אריחי הרצפה זולים מאוד וניתן להשיג אותם בכל צבע שתצטרכו. רצפה נקייה וחדשה נראית רעננה ומרוממת – היא הגימור המושלם לשאר העבודה שלך.

כתיבת תגובה