סקירת מברשת מלאה

תחשוב כמו הקורא הממוקד שלך. זה יכול ליצור מאמרים תמציתיים ורלוונטיים יותר. תוצאה סופית, קהל קוראים שמח ומרוצה יותר.

מאמרים יכולים להיות כמו בצל. אתה יכול ליצור אותם עם שכבות של סדרות וחלקים כדי להגדיל את קהל הקוראים המסור. חברת Fuller Brush היא אחת האגדות בתעשיית המכירה הישירה שהייתה חלק מהנוף העסקי האמריקאי כבר למעלה מ-100 שנה. החברה נוסדה בשנת 1906 על ידי אלפרד סי פולר, יזם בן 21 מנובה סקוטיה. פולר התחיל ביצירת מברשות בהתאמה אישית מכל הצורות והגדלים, אותן בנה על שולחן עבודה בבית אחותו ומכר ממזוודה מדלת לדלת. עם השנים, החברה הפכה להיות חלק בנוף התרבותי האמריקאי, ואף הולידה שיר על Fuller Brush Man.

במהלך השנים, החברה ראתה צמיחה אדירה וכעת היא מטה מתקן ייצור ושילוח מודרני בגרייט בנד, קנזס. השם Fuller Brush עדיין מזוהה בקלות על ידי צרכנים בכל מקום ודור חדש הוצג לחברה באמצעות פלח ניקיון ביתי רגיל המופיע באחת מרשתות הקניות הגדולות לבית.

קו המוצרים של Fuller Brush מורכב מיותר מ-2,000 פריטים ייחודיים כאשר הדגש העיקרי הוא על ניקיון ביתי וטיפול אישי. החברה פעלה במרץ על מנת ליצור פתרון ניקיון לכל חדר בבית. זה כולל חומרי ניקוי מיוחדים, מברשות, מטאטאים ומגבים לכל יישום שניתן להעלות על הדעת. קו המוצרים מקבל חיזוק על ידי הכללת קו המוצרים מבית Stanley Home Products, חברת בת של החברה.

המודל העסקי שאומץ על ידי Fuller Brush הוא מודל קלאסי של מכירה ישירה. למפיצים יש שיעור הנחה בסיס של 20% שהם מחויבים עבור המוצר, מכיוון שמכירות המוצרים שלהם גדלות ההנחה גם גדלה. כאשר המפיץ מוכר את המוצר שלו במחיר קמעונאי הם מקבלים את ההפרש בין שיעור ההנחה הנוכחי שלהם לבין מחיר המכירה כרווח. כאשר המפיץ מוסיף חברים לצוות שלו, היקף המכירות של הקבוצה שלו דוחף את שיעור ההנחה אפילו גבוה יותר, כאשר רמות ההנחה הגבוהות ביותר הן 55%. מפיץ מקבל גם את ההפרש בין רמת ההנחה שלו לרמת ההנחה שמקבל מפיק ב-MLM downline שלו. מפיצים Fuller רשומים גם כמפיצים של Stanley Home Products, מה שמאפשר להם למשוך נפח מכירות משני קווי המוצרים. המכירות יכולות להתבצע באמצעות מצגת אישית, אתר אינטרנט משוכפל של החברה או הזמנת קטלוג.

החברה משתמשת במודל פיצוי במדרגות עבור המפיצים שלהם. מפיצים עוברים ב-3 שכבות של פעילות במערכת המברשת Fuller, החל מרמת Associate Sales, מתקדמים לרמת המנהל ומסיימים ברמת המנהל. לכל התקדמות ברמה מצורפת הסמכה לנפח מכירות. נפח מכירות זה יכול להיות נפח אישי שנוצר בעצמו (PV) או שהוא יכול להיות נפח שנוצר בקבוצה (GV) בהתבסס על המאמצים המשולבים של המפיץ וצוות המכירות שלהם. בנוסף לרווחים הקמעונאיים, ישנם בונוסים ותמריצים נוספים המוענקים עבור נפח ייצור.

עבור מפיץ פוטנציאלי השוקל את חברת Fuller Brush, ישנם כמה יתרונות ברורים שעשויים להיות מאוד מושכים. אורך החיים של החברה וההיכרות עם שם החברה הם ללא ספק שניים מהיתרונות הבולטים. החברה ומערך המוצרים מקבלים מעט הסבר מכיוון שכבר קיימת מידה גבוהה של מודעות למותג. יתרונות נוספים הם העלות הנמוכה היחסית של מוצרים, כלים לבניית עסקים. בנוסף, ההזדמנות לייצג את קו מוצרי הבית של סטנלי היא תכונה חיובית נוספת.

מפיץ פוטנציאלי צריך גם לשקול כמה מהאתגרים בסוג זה של עסקים. אלה יכללו את הצורך בכמות ניכרת של נפח מכירות הנדרש עבור מפיץ Fuller Brush כדי ליצור רמת הכנסה גבוהה. הצורך לבנות ארגון עמוק או לפתח בסיס לקוחות בנפח גבוה יהיה הכרחי כדי להשיג ולשמור על מידה עקבית של נפח מכירות.

כמו בכל הזדמנות עסקית, כל מי שמחפש לבנות עסק רווחי של Fuller Brush צריך ללמוד את היסודות של בניית עסק ביתי מצליח. זה יכלול דברים כמו מיתוג אישי, יצירת לידים, מעקב ושכפול צוות.

כתיבת תגובה