מנעולי דלתות ללא מפתח לעומת סטנדרטיים – אתם תחליטו

א לוח מקשים אלקטרוני יכול להיות בטוח יותר ממנעולי דלת סטנדרטיים אם יש לך ילדים צעירים. האם הילדים שלכם מאבדים כל הזמן את מפתחות הבית שלהם? האם אתה חייב להסתיר אחד או שניים בבית למקרה שסוזי תשכח את המפתח שלה ולא תוכל להיכנס? אתה לא לבד! תרחיש זה מתרחש מדי יום ברחבי הארץ.

בריח מקלדת יכול להציע אבטחה נוספת עבור המשפחה שלך הן מבפנים והן מבחוץ. אין עוד צורך להחליף מפתחות שאבדו או להשאיר את הדלת האחורית פתוחה עבור הילדים שלך כשהם חוזרים הביתה מבית הספר. מכשיר פשוט שתוכל לתכנת עם רצף מספרים מיוחד הוא כל מה שאתה צריך כדי לפטור את עצמך מ"ציד נבלות מפתחות" הבלתי נגמר.

קל להכניס לוחות מקשים אלקטרוניים ומתוכנתים תוך דקות. הוספת המכשיר הזה לדלת האחורית שלך יכולה להביא שקט נפשי ותחושת העצמה לסוזי הצעירה. כעת היא כבר לא צריכה לזכור שהחזיק מפתח בתיק בית הספר שלה כשהיא עוזבת בבוקר.

בחירת קוד לוח מקשים חשובה לצורכי אבטחה. אל תבחר יום הולדת או כתובת כמספר האבטחה שלך. זה יכול להיות די קל לנחש אם אדם יודע עליך משהו. קודים צריכים להיות קשים מספיק לניחוש אבל קלים מספיק כדי שסוזי תזכור. כמה המלצות בבחירת הקוד שלך היא לבחור מספר ספציפי שכל אחד במשפחה חולק בדרך כלשהי (למעט כתובת). הצעה אחת היא לבחור מספר כמו יום ההולדת של הכלב או 4 הספרות של מספר הטלפון של סבתא.

א לוח מקשים אלקטרוני יכול להקל על החיים שלך בלי לדאוג לניהול מפתח עם ילדים צעירים או אפילו בני נוער. רק ודא שהקוד שאתה בוחר אינו ברור מדי.

כתיבת תגובה