מדריך לפטיו ודלתות הזזה

מתכננים לקנות דלתות הזזה, ולא יודעים אם כדאי ללכת על דלתות מרפסת או הזזה? אם כן, אנו עשויים לעזור לך. ההבדל הבסיסי בין דלת מרפסת לדלת הזזה הוא שמרפסת אחת מתנדנדת בעוד שהזזה מחליקה. בדרך כלל, דלת הזזה כוללת פאנל תואם ופנל הזזה. הפאנל התואם מחליק במסלול התחתון והעליון. מצד שני, דלת מרפסת היא זוג דלתות וכוללת פאנל קבוע ופאנל צירים. בהתבסס על הסוג שאתה רוצה לקנות, הוא יתנדנד החוצה או פנימה. בואו לגלות יותר על זה.

לפעמים, דלתות מרפסת מכונות גם דלתות צרפתיות. הם כוללים זוג דלתות פטיו הצירים בצדדים הנגדיים. כשהם נפתחים, הם מציגים כניסה גדולה. בדרך כלל, דלתות פטיו ומחליקים נרכשים כמערכת שלמה, הכוללת סף, משקופים ושאר יריעות מזג אוויר חיוניות. לצורך חיסכון באנרגיה, הם נוטים להשתלב.

לא כל דלתות המרפסת מיועדות לשימוש חיצוני. מטרת סוג הפנים היא לחבר חדר אחד לשני. הם מפרידים חדר אחד למשנהו כשהוא סגור ומציעים גישה לחדרים בפתיחה.

חלונות זכוכית בודדים או מרובים

דלתות צרפתיות אמיתיות כוללות מספר זגוגיות זכוכית מחולקות על ידי דלתות עשויות עץ. זגוגיות הזכוכית בנויות בנפרד. במילים אחרות, אם תבצעו הזמנה של אחת עם 10 דלתות עץ, יבנו אותה עם 10 זגוגיות בודדות, והחלונות יוכנסו באופן עצמאי.

אם אתה רוצה, אתה יכול ללכת על הסוג הזה, אבל רוב הספקים מוכרים כאלה עם חלוניות מחולקות לפי זיוף. הם כוללים רשתות עץ נצמדות, ונראות יפות מאוד. עם זאת, עלות הכנתם נמוכה יותר. בנוסף, קל יותר לנקות אותם בהשוואה לחלונות המחולקים האמיתיים.

סוגי סורגים רבים כוללים רשת של שמשות בזוגות של 6, 8 או 10, למשל. עבודת הרשת מרווחת באופן שווה. סוגים אחרים כוללים חלוניות שהן חלוניות אופקיות, והן יכולות להיות 4, 5 או 6 במספר. אתה יכול גם למצוא תצורות גריל הכוללות סגנונות שונים.

הגודל

בכל הנוגע לרוחב הדלתות, תראו שלרובן יש רוחב של 60 אינצ' וגובה של 60 אינצ'. אם אתה רוצה להזמין כמה עם מידות שונות, ייתכן שתצטרך להיות מוכן לשלם הרבה יותר.

בדרך כלל, העובי של דלתות אלה הוא 1 ¾ או 1 3/8 אינץ'. מלבד הגובה המקובל של 6 רגל ו-8 אינץ', ייתכן שתמצא גם כאלה שמידותיהם 6 רגל ו-11 אינץ' בגובה ועד 8 רגל ברוחב.

יתרה מכך, לחלק מהדלתות יש חלונות על השמשות הצדדיות, ואחרות כוללות חלונות בחלק העליון.

לכן, אם אתם מחפשים דלתות הזזה שיענו על הצרכים שלכם, אולי כדאי שתקראו שוב את המאמר הזה כדי להצטייד בסוג שאתם באמת רוצים. מקווה שזה עוזר.

כתיבת תגובה