מדוע עלינו להשתמש בחלונות ודלתות UPVC?

UPVC הוא הקיצור הכללי של פולי ויניל כלוריד שעבר פלסטיק מפלסטיק. זה עובד כחומר שימושי מאוד בשימוש נרחב עבור דלתות, חלונות וצינורות בימינו. עובדה אחת מאוד בטוחה בעת שימוש ב-UPVC בבניית דלתות וחלונות היא שיש לעטוף אותו סביב ליבה המורכבת מפלדה מגולוונת, והפלדה המגולוונת הזו הופכת את ה-UPVC להרבה יותר חזק ומוצק.

UPVC נמצא בשימוש נרחב מכיוון שהוא אינו מושפע בקלות משינויי אקלים בניגוד לחומרים אחרים כמו עץ ​​והחלק הטוב ביותר בו הוא שהוא מחזיק מעמד זמן רב יותר ללא תיקונים קודמים כאלה. אם אתה רוצה לקדם את הבית שלך אז התקן דלתות וחלונות UPVC.

היתרונות של שימוש בדלתות וחלונות UPVC הם כדלקמן.

1 – אחד היתרונות העיקריים הוא שהם חזקים יותר מדלתות וחלונות העץ הישנים והמסורתיים.

2 – דלתות וחלונות אלו אינם קורבן לשינויי אקלים. הם אינם משתנים באקלים לח, הם נוקשים ועמידים בפני מזג אוויר. החלק הטוב ביותר באלה הוא שצורתם המקורית שלמה למרות תנאי מזג אוויר איומים.

3 – אלה דורשים תחזוקה מוגבלת.

4 – הם מספקים רמה גבוהה של בידוד מפני רעש. זיהום הרעש ברחוב כמו קול שמגיע מכלי רכב שונים, קול רוכלי רחוב וכו' לא ישפיע עליך ואתה מקבל אווירה נעימה ושלווה בבית.

5 – הם גם מפחיתים את כניסת האוויר הקר לבית שלך וזה שומר אותך חם.

6 – קל לתקן, להתאים ולהסיר אותם ולכן הם צורכים כמות קטנה מאוד של אנרגיה. הם מתאימים יותר ויש להם תכונות בידוד טובות יותר מאשר מקבילות העץ. זה גם הופך אותם לידידותיים לסביבה.

7 – כפי שצוין לעיל של-UPVC יש שכבה חזקה של פלדה מגולוונת ולכן קשה מאוד לשבור את הדלתות והחלונות האלו של UPVC, זה חוסך מכם קורבנות של גנבים ושודדים, זה עוד יתרון נוסף o, לכן אתם לא צריך לדאוג לביטחון שלך.

8 – רוב הדלתות והחלונות של UPVC הם נגד ברזל, מה שאומר שלא ניתן לפתוח אותם בכוח על ידי פולש באופן שבו ניתן לאלץ דלתות וחלונות עץ מסורתיים.

9 – חומרי UPVC אינם מועדים לבעירה למעשה הם תרכובת הפרופיל בעלי דירוג מעכב אש לפי DIN 4102 ויחד עם זה, הוא גם מקיים עמידות בפני אש Class 1 כמוגדר ב-BS 476.

10 – הם לא נרקבים והוא גם עמיד בפני קורוזיה ושחיקת מלח שגורמת להם להחזיק מעמד זמן רב יותר מכל אותם דלתות וחלונות המורכבים מעץ.

11 – הם מאפשרים פתיחה משני צדדים המסייעת בקבלת אוורור צולב טבעי.

12 – רוב חברות התקנת UPVC כל כך בטוחות בחוזק ובעמידות של החומר שהן מציעות אחריות על ההתקנות שלהן.

כתיבת תגובה