למה לבחור בדלת מרוכבת?

דלתות מרוכבות הן התחליף המושלם לדלת העץ הישנה או ה-uPVC שלך. הם עמידים מאוד ואסתטיים. דלת מורכבת בנויה על ידי שכבות חומרים שונים כמו פלסטיק, סיבי זכוכית, עץ וקצף פוליאוריטן. הוא מוסיף את כל היתרונות של החומרים השונים המשמשים בבנייתו כדי לתת לכם דלת בעלת כל האיכויות הרצויות לכם. אם אני רוצה דלת, זה מה שהייתי שוקל ברצינות.

עֲמִידוּת

סוג הדלת המסוים הזה בנוי להחזיק מעמד. הם מגיעים עם לוחות פלדה מגולוונים, בעובי של בערך 70 מ"מ, מסביב לקצה מה שמוסיף לחסינות הדלת. כל מבנה הדלת מותקן במסגרת עץ קשיח המספקת חוזק מבני נוסף. בניגוד לדלתות עץ או uPVC, דלתות אלו אינן עוברות בלאי טבעי מדי.

תחזוקה

GRP או Glass Reinforced Polymer משמש בבניית דלת מורכבת. זה נוטה לתת למוצר גימור מבריק וזה גם מקל מאוד על הניקוי. דלת מורכבת ניתנת לניקוי בקלות בעזרת סמרטוט וקצת תמיסת חומר ניקוי. ה-GRP המשמש בבנייה מבטיח שעור הדלת לא יתעוות או יתעוות לאורך זמן. הגימור העמיד בפני שריטות של הדלת מסייע לה לשמור על ערכה האסתטי לאורך תקופה ארוכה.

אֶסתֵטִיקָה

ה-GRP המשמש לבניית דלת מרוכבת מאפשר לה גם להגיע במגוון צבעים. זה מאפשר לך לשלב את הדלת החדשה שלך עם שאר העיצוב שלך. אפקטי גרגירי עץ מעט יקרים יותר, אך הם יכולים לתת לך את המראה והתחושה של דלת עץ קלאסית. ה-GRP נותן לדלת גימור חלק שנראה מתאים באופן מושלם לשימוש הביתי או המשרדי שלך. לדלתות אלו זמינים מספר מתקנים ואביזרים דקורטיביים. הם מוסיפים לערך האסתטי שלו.

עמיד בפני מזג אוויר

דלתות אלו בנויות כדי לעמוד בתנאי מזג אוויר קשים. מאחר הליבה של הדלת בנויה מקצף פוליאוריטן, היא מהווה בידוד טוב מאוד מפני טמפרטורות קיצוניות. זה יעזור לך לצמצם את חשבון החשמל שלך מכיוון שהוא מאפשר לך לווסת את הטמפרטורה בתוך הבית. עם דלת מרוכבת במקום, לא תצטרך לדאוג לגבי עץ לח ודלתות נפוחות שפשוט לא ננעלות.

דלתות מרוכבות בנויות כך שיחזיקו מעמד זמן רב יותר מדלת עץ רגילה או uPVC. זה בריא מבחינה אסתטית מכיוון שהוא כמעט חסין מפני בלאי טבעי ונזקי מים. זה גם מהווה תוספת טובה מאוד לבית שלך, במיוחד כאשר אתה צריך להתמודד עם שינויים קיצוניים בטמפרטורה.

כתיבת תגובה