להתרחק מההמולה עם עיצוב חדר שינה כפרי

גם אם אתם גרים בלב עיר שוקקת חיים, עדיין אפשר לקבל קצת מנוחה ורגיעה נחוצים על ידי מתן אווירה כפרית לחדר השינה שלכם. ישנם מספר עיצובים שיעזרו לך לקבל את המראה והתחושה שאתה רוצה וצריך. הרעיון המרכזי הוא לקבל את האפקט המסורתי על ידי שילוב של צבעים וחומרים נכונים.

עיצוב כפרי אמריקנה משתמש בהרבה לבן, כחול ואדום בתוספת כוכבים ופסים. אתה יכול להשתמש במגוון פריטים עם הדגשים ודפוסים אלה כמו שמיכות, דגלים, כיסאות וכיסויים לשולחן. אולי כדאי לתלות דגל אמריקאי בצד אחד של חדר השינה או להניח וילונות על הדלת והחלונות. קופסאות אמריקנה מייצרות גם תפאורה נהדרת ותוכל להשתמש בהן גם כחללי אחסון. כל שעליך לעשות הוא לשים שתיים או שלוש קופסאות בקצה אחד של החדר ולצבוע מילים כמו "גאווה, תקווה, אהבה" וכו'. לוגואים או עיצובים מיוחדים שאולי תרצה להוסיף הם נשרים אמריקאים, אנדרטאות לאומיות וסמלים אמריקאים אחרים.

כוכבים יוצרים אפקט כפרי נפלא לחדר השינה שלך. זר כוכבים של אמריקנה נהדר על הקיר או על דלת חדר השינה. כוכבי אסם הם אחד הפריטים הנפוצים ביותר המשמשים לנושאים כפריים. אתה יכול להשתמש בכל גודל או צבע המתאים בצורה הטובה ביותר לחדר השינה שלך. כמה כוכבי אסם עשויים מעץ או מתכת חלודה או מלוטשת. כוכבי אסם גדולים יכולים להיראות טוב אפילו על קירות קטנים. קטנים יותר ניתן למקם בנוחות על חלונות ודלתות ארון.

נרות כפריים הם עוד עיצוב כפרי פופולרי. אתה יכול להרכיב פמוטים מעץ או מתכת על הקיר ואז להניח נרות לאור הלילה. אביזר נרות עבים עם זר פירות יער. אתה יכול גם למקם נרות כפריים בקערת פוטפורי כך שישמש כערכת ארומתרפיה שעוזרת לספק יותר מנוחה ורגיעה.

שטיחי פרווה ורצים לשטיחים עוזרים להדגיש את חדר השינה. בחרו צבע שהכי מחמיא לרצפה. רצפות עץ יבלטו יותר אם תבחרו בשטיחים בהירים בגלל הניגודיות. באשר לחלונות, בחרו בצבע בהיר ווילונות דקים. וילונות כותנה לבנים יוכלו לעשות את העבודה. אתה יכול גם לבחור בדוגמאות פרחוניות או משובצות.

חדר שינה בסגנון כפרי אמור להיות פשוט ובו בזמן שובה לב. על ידי שימוש במלאכת יד ותפאורה פשוטים, תוכל לקבל את האווירה המושלמת שלוקחת אותך לזמן ומקום אחרים.

כתיבת תגובה