כיצד לחדש ארונות למינציה

אנשים רבים מניחים שלא ניתן לחדש ארונות למינציה, אבל זה רחוק מהאמת! אין צורך להחליף ארונות למינציה כי הם ישנים או מיושנים. במקום זאת, אתה יכול פשוט לחדש אותם! הבהיר, מודרני ושנה באופן מיידי את המראה של ארונות הלמינציה של המטבח שלך, הכל במסגרת התקציב שלך. חשוב לבחון את התהליך הנכון לחידוש ארונות למינציה על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר האפשריות. עבור אלה שאינם נוחים עם עבודה שימושית עשה זאת בעצמך, אין צורך לדאוג; אתה יכול לשכור קבלן מקצועי ועדיין להישאר במסגרת התקציב! המשך לקרוא לקבלת הנחיה קצרה לחידוש ארונות מטבח למינציה, ולמי להתקשר לעבודות קבלן כללי מקצועיות לשיפוץ מטבחים בעיר שלך!

ארונות מטבח למינציה

אם אתה נחוש לחדש את ארונות למינציה למטבח שלך בעצמך, אז טוב בשבילך! עיין במדריך למטה כדי ללמוד כמה מהמרכיבים העיקריים ונקודות המפתח עבור פרויקטים מסוימים אלה. הקפד להתכונן על ידי איסוף תחילה את כל האספקה ​​והכלים הדרושים כדי לבצע את העבודה כמו שצריך. אלו כוללים:

 • צבע ופריימר צבע (מבוסס על מים)

 • רולרים קצף

 • מחבתות מתגלגלות

 • קלטת צייר

 • נייר זכוכית (240 ו-150 גיליונות חצץ)

 • סדינים ישנים או מטליות טיפה

 • ספריי חיטוי

 • סמרטוטים נקיים

 • בד מיקרופייבר

 • טוש לא מחיק

 • מברג

למראה עוד יותר מעודכן, תוכלו לרכוש ולהתקין ידיות ארונות חדשות ומודרניות יותר למראה. אלה זמינים למגוון עיצובים ומחירים בכל חנות לחומרי בניין או בית. אם לרבד כלשהו מתקלף או נסדק, יהיה צורך להחליף אותו לחלוטין. אל תמשיך לחדש ארונות למינציה מתקלפים או סדוקים. עם זאת, אם הוא מתקלף רק מעט בפינה אחת לערך, אתה יכול פשוט לשייף את האזור החשוף מאחורי הלמינציה, ולאחר מכן להדביק אותו מחדש באמצעות דבק עמיד למים. השתמש במסקינטייפ כדי להחזיק אותו במקומו בזמן שהוא מתייבש. זה עובד הכי טוב עבור אזורים קטנים ופינות. לאחר שצברת את כל הכלים והציוד שאתה צריך, אתה מוכן להתחיל.

כך:

תחילה נקה את כל הארונות. אבק אותם עם מטלית המיקרופייבר כדי להסיר מוצקים, ולאחר מכן בצע ניגוב יסודי באמצעות ספריי החיטוי. זה מספק הידבקות פריימר חזקה יותר ומבטיח גימור חלק ונקי יותר.

בעזרת המברג, הסר כל פני ארון ואת הידית שלו תוך מעקב אחר לאן כל אחד הולך. השתמש בטוש הקבוע כדי לתייג כל אחד מהם כדי שתזכור היכן להחליף אותו מאוחר יותר.

הנח את פני הארון על המטליות, וודא שהקצוות יישארו חשופים ונגישים. ודא שמטליות הטיפה מכסות מספיק שטח פנים כדי להגן על הסביבה מסביב מפני צבע.

השתמש בסרט של הצייר כדי לרפד את הקצוות הפנימיים של פני הארון כדי למנוע טפטופי צבע. הקדישו זמן לשלב זה כדי להבטיח דיוק.

השתמש בגיליונות נייר זכוכית 240 לשייף ידני של פני הארון. אתה יכול לבחור להשתמש במלטשת ניידת אם אתה מכיר את פעולתה. רק הקפידו לא לשייף יתר על המידה.

לאחר השיוף, השתמש במטלית המיקרופייבר שלך כדי לנגב את שאריות האבק ופסולת השיוף. עשה זאת ביסודיות והסר כמה שיותר אבק.

השתמש ברולר הקצף שלך, מרחו שכבה של פריימר צבע על בסיס מים על כל פני הארון. אפשר לזה להתייבש לחלוטין, בדרך כלל 8 עד 12 שעות, תלוי במותג.

לאחר שהפריימר נמרח והתייבש לחלוטין, שיוף כל פני ארון שוב באמצעות נייר זכוכית 150 גריט. הסר אבק שיוף עודף עם מטלית המיקרופייבר שלך לאחר מכן.

בצע שוב את שלבים 7 ו-8.

לאחר ששתי שכבות הפריימר מיושמות ומתייבשות, הגיע הזמן ליישם את הצבע על בסיס מים לפי בחירתך באמצעות רולר הקצף השני. הקפד להשתמש ב-v-strokes במהלך היישום כדי לקדם סימני צבע ופיזור אחיד.

חזור על שלב 10.

אפשרו לארונות להתייבש לפחות 72 שעות לפני חיבור החומרה והרכבתם מחדש במקומם הראוי. זה מבטיח שהצבע התייבש והתקשה לחלוטין.

לא סוג של עשה זאת בעצמך? אין בעיה!

אתה יכול לבחור לשכור קבלן צביעה מקצועי במקום להתמודד עם הפרויקט הזה בעצמנו. אם אינכם מכירים עבודה שימושית, ומעולם לא ציירתם בעבר, ייתכן שזו הבחירה החכמה ביותר. ואתה עדיין יכול להישאר בתקציב חסכוני כשאתה שוכר אנשי מקצוע לעבודה.

כתיבת תגובה