כיצד להניח ריצוף למינציה בצורה נכונה

למינציה היא כבר לא חלופה זולה ומגעילה לעץ אמיתי. כיום, הלמינציה נראית טוב בדיוק כמו הדבר האמיתי שכן היא מגיעה עם גימורים משומנים, וקצוות משופעים כדי לעזור לו להידמות יותר לעץ. להלן חמישה שלבים פשוטים כדי להבטיח שהלמינציה שלך תיראה מושלמת.

שלב 1: הנח את התחתית

אלא אם כן אתה רוצה שכל צעד שתעשה מהדהד בקול רם על הרצפה, תצטרך להניח משטח תחתון מתחת לרבד שלך. תחתית גם עוזרת להפוך את הרצפה לריפוד יותר. לפני שתתחיל, וודא ששאבת וטיאטאת את המשטח, והסרת את כל הדלתות הפונות פנימה כדי שלא יפריעו לך. אתה יכול לבחור בין לוחות תחתון, או תחתית יריעות ייעודית.

שלב 2: כיצד להתחיל בהנחת הלוחות

לפני שאתם מניחים את הקרשים, אל תשכחו להניח ספייסרים במרווחים של 60 ס"מ לאורך הקיר הארוך ביותר. ודא שהמרווחים רחבים מספיק כדי ליצור את מרווח ההרחבה המומלץ מסביב לרצפה. ישנם שני סוגים עיקריים של לרבד – הפשוט ביותר פשוט "נלחץ" יחד, בעוד האחרים מחוברים על ידי דבק בחלק העליון של הלשון והחריץ. הניחו את הלוחות כשהצד החריץ כלפי מעלה ופונה לקיר, והתחילו מפינה. זכור שככל הנראה יהיה צורך לגזום את הלוח האחרון בשורה עם מסור כדי שיתאים.

שלב 3: הנחת השורות הבאות

אתה יכול להשתמש בחיתוך של הלוח האחרון מהשורה הקודמת, אך זכור להזיז את חיבורי הקצה של כל שורה ב-30 ס"מ. המשיכו להוסיף את מרווחי הפלסטיק לאורך שני הקירות. כדי לקרב את הלוחות כמה שיותר זה לזה, השתמשו בגוש קצה ופטיש כדי להצמיד בעדינות את הלוחות זה לזה. כלי התאמה יכול להיות שימושי גם לדחוף את קצוות הלוחות זה לזה.

שלב 4: הימנעות מצינורות

כל חדר חייב להיות צינורות, כאשר רדיאטורים הם הגורם השכיח ביותר שלהם. כדי לעבוד סביב צינור, יש לקדוח חור בקוטר של כ-5 מ"מ גדול יותר מהיקף הצינור לתוך נקודת השוק בלוח שבו יהיה הצינור. לאחר מכן בצע שני חתכים מסור בזווית מקצה הלוח לצידי החור. לאחר התקנת הלוח, אתה יכול להדביק את החתכים הללו מאחורי הצינור. עם זאת, חייב להיות פער לאורך כל הצינור.

שלב 5: סיים את העבודה

הצמד קרש עוקף או תבנית למרווח ההרחבה, ולכה את הרצפה. לעולם אל תשטוף את שלך פרקט למינציה, אך השתמש בחומר ניקוי למינציה בנוי ייעודי כדי להימנע מפגיעה בלוחות הרצפה.

כתיבת תגובה