טרנדים של דלתות מוסך – מה חדש?

מה חדש בעולם דלתות המוסך?

כשמגיע הזמן הזה לחשוב שוב על החלפת מכשיר במשק הבית שלהם, הרבה אנשים שם בחוץ תוהים… מה חדש? האם מייבש הכביסה החדש והמפואר הזה יעיל יותר עכשיו? מה דעתך על הטלוויזיה החדשה עם מסך שטוח ותנורי מיקרוגל… מה חדש?

ובכן המייבש, הטלוויזיה והמיקרוגל שלי עדיין עובדים ובדומה לך, אני לא קונה שום דבר חדש עד שהמייבש שיש לי מת לגמרי, וכן, אני מבין את ההשלכות של לחכות עד הרגע האחרון לפני החלפתו, אתה בסופו של דבר ממהר להחליף את הפריט, לקבל החלטה נמהרת ולהתחרט על כך במשך 5 השנים הבאות, אני עושה את אותם הדברים שאתם עושים, למרות שאני יודע יותר טוב. ההבדל הוא שכשהמייבש שלך כבה אתה כנראה יכול להסתדר בלעדיו שבוע-שבועיים…אחרי הכל עדיין יש את האופציה של קו כביסה. אם הטלוויזיה שלך מתבלטת, ובכן עבר זמן מאז שקראתי ספר טוב בכל מקרה, ומה עם המיקרוגל הזה? ובכן, אני מניח שארוחת הערב ייקח קצת יותר זמן לבשל לשבוע הבא בערך.

אם בכל זאת דלת המוסך שלך מתפוצצת, זה במציאות שהמכונית שלך עלולה להיות תקועה במוסך! האם אפשר להסתדר שבוע בלי רכב? אז אני אפרסם את המאמר הזה עבור אלה שקוראים אותו כדי ליידע אותם על מה שקורה כרגע בעולם דלתות המוסך.

מטבע הדברים, הטרנד של 10-15 השנים האחרונות או טוב יותר בכל הנוגע לדלתות המוסך עצמן הוא דלת "חתך פלדה", רבים מכם בוודאי שמתם לב בשכונות שלכם שדלתות לוחות מחלק אחד בסגנון הישן שיש לנו כאן. קליפורניה מוחלפת לאט אבל בטוח בסגנונות החדשים יותר של חלקים, סעו ברוב הרחובות ותראו יותר כאלה מכל סוג אחר של דלתות בעוד שבשנת 1990 זה היה בדיוק ההפך, אבל בטוח כמו עונות השנה ותנאי מזג האוויר לשנות…השפעה זו עשתה את שלה על דלתות העץ של העבר. כעת, כאשר אנו מתקרבים במהירות לשנת 2012, הטרנדים של דלתות חדשות נוטות לכיוון סגנונות שונים של דפוסים כגון מראה "בית קאראייג'" הישן או עיצוב הפאנל העכשווי המודרני יותר "Flush" או אפילו האולטרה מודרני "Full View" או (הכל). חלון) מראה, אך זכור שלא לכל בית יש את המראה להכיל אחד משלושת סגנונות הדלתות הללו, חלק מהבתים מותאמים יותר לעיצוב "החווה" או (הפאנל הארוך) או אפילו ה"קולוניאלי" או (הפאנל הקצר ) עיצוב שנות ה-80, בכל מקרה, עיצובי פאנלים וצבעים מגיעים כעת לקדמת הבמה של טרנדים חדשים.

הבא ברשימה יהיה ממה עשויות הדלתות, ישנם חומרים חדשים בשימוש, כמו גם עיצובים, כגון פיברגלס, ויניל ופלדה מבודדת זינקו הרבה מעבר לדלתות מוסך מעץ בימים אלה, למרות שדלת הפלדה הבסיסית היא עדיין המובילה בשוק רק על סמך מחיר וזמינות, אבל למי שמחפש דלת מוסך חתך מעץ בדרגת כתמים ברמה גבוהה, באמת ישתלם להסתכל מקרוב על דגמי הפיברגלס, הם נראים כמו עץ ​​מוכתם, הם יקרים כמו עץ ​​אבל זה המקום קווי הדמיון מסתיימים, דלתות הפיברגלס הללו מבודדות לחלוטין ומגבות מתכת, מה שנראה הרבה יותר יפה מבפנים מאשר עץ ועם סוגי חומרים אלה הם יחזיקו מעמד הרבה יותר ממוצרי עץ, אך הם מוגבלים בגדלים הזמינים.

ויניל הוא גם חומר נוסף המשמש לדלתות מוסך, קשה למצוא אותן ויקרות מאוד אבל בכל זאת אופציה למי שגרים ממש על החוף, הן (דלתות ויניל) מבודדות ויש להן גיבוי ויניל סומק אבל אני רק מודע של יצרן אחד שמייצר אותם כרגע וכמו שאמרתי הם יקרים.

הדרך המעשית ביותר ללכת היא "פלדה מבודדת" דלתות אלו שומרות על חום הקיץ בחוץ, חום חורף בפנים, כמו גם להפחית את רעש התפעול והרחוב ולהיות מציאה יחסית עבור היתרונות, הן נראות נחמדות מבפנים וגם בחוץ וזמינים במגוון עיצובי פאנלים, זוהי מגמה שעולה במהירות במיוחד באזורים של חום מופרז כמו אריזונה ונבאדה, כמו גם במדינות הקרות בצפון מזרח.

"תכונות בטיחות" של דלתות המוסך היא עוד טרנד הולך ומתקרב כגון לוחות "עמידים בפני צביטה", כך שמי שמפעיל את הדלת ביד לא יתפסו את אצבעותיהם בין החלקים, היצרנים השונים עשו זאת בדרכים ובעיצובים שונים בגלל זכויות פטנט וכאלה, אבל הנושא העיקרי כאן הוא לגרום לקטעים לא להפריד מספיק בזמן ההפעלה כדי לאפשר לאצבעות להצטבט. לדלתות מוסך Amarr יש כרגע ללא ספק את העיצוב הטוב ביותר. ליצרנים אחרים היו עוד תכונות בטיחות שונות כדי למנוע מהאצבעות להיצבט על ידי הגלילים או להיקלע למסלולים, אבל הבעיה העיקרית תמיד הייתה האצבעות בסוג הפציעה בקטעים.

אז לסיכום… תעשיית דלתות המוסך מתרוצצת ועומדת בקצב הטכנולוגיה כמיטב יכולתה, ומעניקה לצרכנים (שלא ממהרים להטיח את הדבר הראשון והזול ביותר שמוצע להם) מגוון של סגנונות, צבעים, תכונות בטיחות ואפשרויות שלא היו זמינות קודם לכן, אז כשמגיע הזמן לקנות את הפריט האחד שאולי לוקח עד 40% מהמראה הקדמי של הבית שלך, לכל הפחות, אתה יודע עכשיו שיש דרכים רבות לעשות שפר את המראה הזה כאשר דלת המוסך שלך צריכה סוף סוף להחליף.

בשבוע הבא אסקור טרנדים חדשים לפותחי דלתות מוסך. זה יהיה פתיחת עיניים אמיתית, אז הישארו מעודכנים.

כתיבת תגובה