טיפים לשמירה על דלתות מטבח מבריק לבן

לבן הוא צבע ירוק עד הגורם למקום תחושה מרגיעה, קלילה ונקייה. עם זאת, בעלי בתים רבים מרגישים שאמנם נראה טוב במטבח, אך תחזוקתו עלולה להיות משימה מייגעת. אי אפשר להכחיש את העובדה ששמירה על אותו מראה בתולי של מטבח לבן שהיה בזמן הבנייה דורשת מאמצים מסוימים. עם זאת, ישנן דרכים שיכולות לעזור לך לשמור על דלתות המטבח הלבן מבריק.

גורמים להצהבה של הברק הלבן

לפני שנמשיך לדון בדרכים לתחזק את דלתות המטבח הלבן מבריק, חיוני שנדע על הסיבות הגורמות להצהבה של הברק הלבן. להלן הסיבות הבאות:

אוֹר שֶׁמֶשׁ: הסיבה העיקרית הראשונה להצהבה של הארונות הלבנים היא חשיפתם לאור שמש ישיר. בין אם המשטח נצבע או למינציה, הוא נוטה לדהות עם חשיפה לאור השמש לאורך זמן. אם אתה רוצה להגן על דלתות המטבח הלבן מבריק מהצהבה, אתה יכול לשקול שימוש בתריסים, וילונות או סרטים על החלונות כדי למנוע מאור השמש להגיע ישירות לארונות.

בישול: עצם הבישול היא סיבה נוספת להצהבת הארונות. חלקיקי השומן הנובעים מהמנות המוכנות מתיישבים על דלתות המטבח הלבן מבריק. לאט, ולאורך זמן, דלתות המטבח הלבנות מבריק מתחילות להיראות צהובות, ובכך דורשות ניקוי עמוק. דרך טובה יותר למנוע מדלתות המטבח להיראות צהובות היא לנקות אותן באופן קבוע כל יום לאחר סיום הבישול. אתה חייב גם להפעיל את מאוורר הפליטה או את ארובת המטבח מעל הכיריים כדי לספוג את החלקיקים הזעירים במידה מסוימת. פחות החלקיקים באוויר, פחות הם ישקעו על דלתות המטבח.

טיפים לניקוי דלתות מטבח מבריק לבן

כעת, לאחר שהאשמים העיקריים של מטבח מצהיב ידועים, יש להודיע ​​לכם על הדרכים שיכולות לעזור לכם לשמור על המטבח נקי ונוצץ. הנה כמה טיפים שיכולים לעזור לכם להסיר את הגוון הצהוב מהמטבח:

השיטה הראשונה היא להכין תערובת של חומץ עם שתי כוסות מים חמימים. הוסף כף אחת של סודה לשתייה לתערובת זו. השתמש בתערובת זו כדי לנקות את הארונות על בסיס חודשי ודלתות המטבח שלך יישארו לבנות נוצצות.

שיטה נוספת לנקות את דלתות הברק הלבן היא להשתמש במים חמימים עם נוזל כלים עדין. השתמש במטלית רכה כדי לנקות את המשטחים. לאחר הסרת הכתמים והצהבהבות, נגב את המשטח עם מטלית נקייה ולחה מעט ולאחר מכן ניגוב עם מטלית יבשה.

עליך להקפיד לא להשתמש במטלית שוחקת או בחומר שוחק לניקוי דלתות המטבח שכן הדבר ישאיר סימני שריטה על פני השטח ואף יגרום להן להיראות עמומות ואפרופות.

כתמים נראים בקלות על משטחים לבנים. לכן מומלץ לנקות מיד את הכתם או הכתם כדי שלא יחדור או יחלחל אל פני השטח.

כתיבת תגובה