טיפים לריצוף למגורים

כפי שאולי יודע כל בעל בית, שיפוץ יכול להיות משימה ענקית שעלולה לגרום לחריגות עלויות ולכאבי ראש נוספים. עם זאת, עם כמה טיפים שכדאי לזכור, אתה יכול לשמור על עלויות ולהגדיל באופן דרמטי את חיי הריצוף החדש.

כאשר בוחנים ריצוף חדש למגורים, יש לזכור את מצב הרצפה הנוכחית שלהם. תת רצפות עשויות להזדקק להכנה כולל תיקון או פילוס. בנוסף, בהתאם לגיל ולמצב הרצפה הנוכחית, ניתן להמליץ ​​על כיסוי עץ חדש. רכיבים אלו, לכל פרויקט ריצוף שלא לדבר על התקנת רצפה חדשה, בדרך כלל מתעלמים על ידי בעלי הבית ובעקבות כך תופסים אותם להפתעה. עם זאת, עם ההכנה הבסיסית, אתה מגדיל באופן דרמטי את הביצועים ואת החיים של התקנת הריצוף החדשה שלך.

כמו כן, יש לשים לב כי פיתוחים, בסיסי קיר ומגני בעיטות בוהן יוסרו לפני ההתקנה. בדרך כלל מומלץ למומחה ריצוף לטפל בהסרה כזו כדי למנוע נזק מיותר ליציקה ולחזק את האפשרות להתקנה מחדש לאחר הנחת רצפה חדשה. התקנת רצפה חדשה, לעומת זאת, יכולה להיות זמן אידיאלי לשדרג את הדפוס, בסיסי הקירות ומגני הבעיטה שלך, במיוחד אם אתה בוחר בעיצוב מחדש קיצוני. יש מגוון רחב של סגנונות לבחירה בשוק, המבטיחים בעצם התאמה עקבית לריצוף חדש.

ריצוף חדש עשוי לדרוש גם התאמות מחדש של המכשיר ומיקום הדלת. אם אתה בוחר בעקביות ריצוף עבה משמעותית, וודא שאתה וקבלן הריצוף שלך מדברים על גבהי דלתות כדי לאפשר לדלתות להתנדנד בחופשיות מעל הרצפה החדשה. מכשירי חשמל, כמו כן, עשויים להזדקק להתאמה מחדש כדי לשבת בגובה הרצפה החדשה.

בבחירת חומר הרצפה, הקפד לקחת בחשבון את השימוש היומיומי של החדר. מטבחים וחדרי רחצה הם אזור תנועה רב הרגיש לדליפות ונזקי מים. ויניל או אריחים הם הבחירה האופיינית לרצפות חדשות למטבח או לאמבטיה, אך נוצרו מספר אפשרויות לריצוף עץ בפורמט ספציפי אשר נועדו להיות עמידים במים. חדרי מגורים וחדרי שינה, לעומת זאת, נוטים להיות דקורטיביים יותר באופיים. לפיכך, יש לך מרחב פעולה גדול יותר בבחירת הצבע והמרקם הנכונים של ריצוף סלון או חדר שינה חדש. עם זאת, יש לקחת בחשבון את העיצוב הכולל של החלל.

לבסוף, לאחר הנחת הרצפה החדשה והחיים חזרו לקדמותם לאחר התקנת הריצוף, על בעלי הבית לשקול טיפול ותחזוקה נאותים כדי להבטיח את אורך החיים של רצפת המגורים שלהם. ישנם מספר חומרי איטום לריצוף, כל אחד מותאם לחומר ריצוף ספציפי, שיכולים להגן על רצפות ביתכם ולהוביל לתוחלת חיים ארוכה.

בעזרת טיפים אלו, בעלי בתים יכולים להיות מודעים לפרויקטים פוטנציאליים הנדרשים מהתקנת ריצוף חדשה. לא משנה מה הפרויקט שלך, הכרחי לשמור על קו תקשורת חזק עם מתקיני הריצוף שלך, מהתכנון הראשוני ועד לפרויקט המוגמר.

כתיבת תגובה