טיפים כיצד למכור את הבית שלך במהירות!

כשמוכרים את הבית שלך, חשוב מאוד להראות את הבית שלך על הפוטנציאל שלו. הנה כמה דברים פשוטים שתוכלו לעשות כדי להגדיל את האטרקטיביות של הבית שלכם לקונים פוטנציאליים תוך שמירה על תקציב. חלק מהפריטים הללו הם פרויקטים של עשה זאת בעצמך וחלקם דורשים עזרה של איש מקצוע. כך או כך השינויים הללו יעזרו לך להשיג את הסכום הגבוה ביותר עבור הבית שלך וגם לקבל החזר מצוין על ההשקעה.

בסדר עולה, הנה מה שאתה יכול לעשות כדי להציג טוב יותר את הבית שלך:

1) De-Clutter, De-Clutter, De-Clutter – זה כנראה השיפור החסכוני ביותר שאתה יכול לבחור לעשות. כשזה מגיע להצגת הבית שלך, פחות זה יותר. הסר פריטי דת, תמונות משפחתיות, גאדג'טים וחפצי נוי. זכור, אתה רוצה שהקונה יזכור את הבית ולא את אוסף הצדפים שלך.

2) נקי – אני יודע שאתה עסוק, אבל תפוס את שואב הזכוכית ואת השואב והיפטר מהקרדית האבק והחלונות המטושטשים.

3) שדרוג החומרה – האם הידיות האלה בדלתות המטבח והשירותים שלך עדיין משנות ה-70? החלפת החומרה היא דרך פשוטה וחסכונית להעניק מראה חדש ומודרני לדלת ארון ישנה.

4) שדרוג גופי תאורה- באותו קווים כמו #3, החלף גופי תאורה ישנים ומיושנים ופלטות כיסוי חשמליות. אלו זולים להחלפה אך עושים הבדל עצום במראה החדר. אל תשכחו להקפיד להחליף גם נורות שרופות.

5) צבע – לרענן את פנים הבית שלך עם שכבת צבע חדשה. השתמשו בצבע ניטרלי כדי לגרום לחלל להיראות גדול יותר ממה שהוא וגם כדי לאפשר לקונה לחזות את הריהוט שלו בחלל. צבעים ניטרליים הם הדרך הטובה ביותר ללכת מכיוון שהם מאפשרים לקונה לזכור את החלל ולא את צבע הקיר הכתום העז שבחרת בשנות ה-80.

6) שדרוג ריצוף – אני יודע שהשטיח הישן בסלון הוא קלאסי, אבל קונה פוטנציאלי כנראה לא יסכים. אם זה בתקציב שלך, החלף אותו ברצפות פשוטות, ניטרליות או רצפות עץ. אם הפרקט הוא בהרבה מהתקציב שלך, בחר לרבד.

7) שדרוג מטבח – כולנו יודעים שנשים מקבלות את ההחלטה הסופית בקניית בית. אנחנו גם יודעים שאחד החדרים הראשונים שאישה מסתכלת עליהם הוא המטבח. אם זה לא בתקציב שלך לעצב מחדש את המטבח, שקול להחליף את המכשירים הישנים בנירוסטה. מכשירי נירוסטה אלגנטיים ויעניקו לבית שלך את המגע המודרני הזה.

8) משיכה לרסן – בסדר, אז הפנים של הבית נראה מטופח, אנחנו לא יכולים לשכוח את החיצוני – אחרי הכל החצר הקדמית היא הדבר הראשון שהקונה רואה כשהם מגיעים לבית. עשה רושם טוב והפוך את הבית למזמין יותר. תפסו את מכסחת הדשא ואת גוזם הגדר והוסיפו כמה פרחים. באקלים השוק של היום חשוב יותר מאי פעם להפוך את הבית שלך לאטרקטיבי יותר עבור קונים פוטנציאליים. אחרי הכל, אתה מקבל רק הזדמנות אחת לרושם ראשוני אז למה לא להפוך אותו לטוב!

כתיבת תגובה