חוב – צא באמצעות שינוי הלוואה כדי להרוויח כסף מהר

כיום, זרם תודעה סוחף באמריקה מתמקד כיצד להיחלץ מהחובות. גם זה לא פלא. עם ההתרסקות האחרונה של מוסדות פיננסיים בגלל הפיאסקו של משכנתאות הסאב-פריים, אנשים מושפעים בכל מקום כשהארנק מתהדק ממעלה הסולם הארגוני וזלוג אל ספר הכיס של האמריקאי הממוצע.

מספר הפיטורים באמריקה כמעט הגיע לשיאים האסטרונומיים שראינו רק במהלך השפל הגדול. משפחות ממעמד הביניים שחיות את החלום האמריקאי מוצאות את עצמן פתאום עם צניחה בערכי הרכוש שלהן ואובדן הכנסה רציני או אפילו גרוע מכך, אבטלה.

ראשית, הרשו לי להתחיל ואומר, שאני יותר מדי אופורטוניסט מכדי לתת לזה להפריע. מה שכל כך הרבה אנשים לא מבינים הוא שכשהדלת נסגרת באזור אחד, יש דלת אחרת שנפתחת במקום אחר.

עובדה מוכחת היא שאנשים שמחליטים להפסיק לפרסם את העסק שלהם במהלך מיתון מפסידים מהעלייה בהמשך הדרך. זה אולי נראה מחוץ לנושא, אבל הנקודה שלי היא שהמאמצים שלך שיבחינו בו ולפעול כעת ישתלמו בהמשך. אתה תיראה כעסק שיכול לשרוד גם בזמנים הקשים. אותו דבר לגבי הגישה שלך. תפסיק לחפש את כל הסיבות שאתה לא יכול ומצא את הסיבה שאתה יכול.

שינוי הלוואות הוא נושא חשוב מאוד בכלכלה של היום. אנשים אינם עומדים בפירעון ההלוואה שלהם. עלויות הריבית הולכות וגדלות וכמות הבתים העיקול היא גם בשיעורים שלא נראו מאז השפל הגדול. קשה לראות היכן אי פעם תצליחו להיחלץ מחובות עם משכנתא בכשל.

אל תאבד תקווה. מאמץ עצום מצד הממשלה והמוסדות הפיננסיים הפך את זה למשתלם לכל המעורבים להוריד את שיעורי משכנתאות הסאב-פריים שהיו על ARM או בלונים. שינוי ההלוואה עובד כמו מיחזור משכנתא אבל ההיפך. זה יכול להיות הדבר הטוב ביותר כדי לעמוד על הרגליים ולהיפטר מחובות.

הנה איך זה הולך. אתה צריך לשמור על קשר עם המלווה שלך גם אם אתה מפגר. אם קרה משהו כמו שינוי בהכנסה, אבטלה, חשבונות רפואיים, גירושין או אובדן הכנסה, אתה יכול לנהל משא ומתן מחדש על תנאי ההלוואה שלך.

במקרים רבים, אנשים עוברים לתעריפים קבועים נמוכים. תשלומי המשכנתא שלך יופחתו, ואתה יכול להפסיק להתמקד איך לצאת מחובות ועוד איך לחיות את חייך בהשגת המטרות שלך ומציאת האהבות שלך.

עכשיו, אני לא מומחה לשינוי הלוואות, אבל אני כן יודע שכדאי להקדיש זמן לקנות כמה חומרים חינוכיים שיעזרו לך לעבור את התהליך ולעמוד על הרגליים. הקפד לעקוב אחר התהליך בקפדנות אם אתה רוצה לצאת מהחובות. צעד אחד שגוי ותמצא את הבקשה שלך יושבת על שולחנו של מומחה להפחתת אובדן עמוס מדי.

כתיבת תגובה