זיכוי מס אנרגיה לשנת 2009 להחלפת חלונות ודלתות – קבל בחזרה עד $1,500

אם אתם מתכננים פרויקט החלפת חלון או דלת, אז זה הזמן. הסיבה לכך היא שאתה יכול לקבל זיכוי מס של 30% מעלות חלונות ודלתות חסכוניים באנרגיה, עד 1,500 דולר.

זו הזדמנות ענקית עבורך. זיכוי המס היה במקור 200 דולר עלובים עבור חלונות ועד 500 דולר עבור דלתות. כעת הקונגרס והנשיא העבירו את חוק ההבראה וההשקעות מחדש האמריקאי, הלא הוא "הגירוי". בפנים יש הפרשה שמשלשת את זיכוי המס הישן.

זה לא רק נדבה. כדי לזכות לזיכוי המס החדש, עליך להיות קונה חכם ולקנות את החלונות החסכוניים ביותר באנרגיה. אישור אנרג'י סטאר, התקן הישן, לא חותך את זה יותר. התקן החדש יעזור למדינה שלנו להפוך לעצמאית אנרגטית. בנוסף, חלונות טובים יותר חוסכים לך כסף על חשבונות האנרגיה ושומרים על נוחות לאורך כל השנה.

אילו חלונות ודלתות זכאים לזיכוי המס?

רק חלונות ודלתות עם U-Factor של .30 או פחות מתאימים. U-Factor הוא מדד ליעילות האנרגיה הכוללת של החלון. לחלונות רבים יש U-Factors של .31 או .32. אלה לא מתאימים.

חלונות ודלתות זקוקים גם למקדם חום שמש (SHGC) של 0.30 או פחות. SHGC נמוך חוסם את החום הבוערת שמגיע דרך חלונות בקיץ, ומפחית את העומס על מיזוג האוויר שלך. שוב, .31 או .32 לא מספיק טוב. זה חייב להיות בדיוק 0.30 או פחות.

U-Factor ו-SHGC נבדקו ומאומתים באופן עצמאי עבור חלונות על ידי המועצה הלאומית לדירוג גדרות. לכל חלון מכובד תהיה מדבקת NFRC.

כיצד לוודא ש-Windows החדש שלך כשיר

כדי לקבל זיכוי מס של $1,500, אתה צריך לקנות חכם. חלונות ודלתות רבים בחוץ אינם עומדים בדרישות החדשות – אפילו כמה מותגים יוקרתיים ששמעת עליהם. הרבה חברות לא עיבדו או אפילו לא יודעות על זיכוי המס החדש. יש הרבה בלבול לגבי זה כרגע – אתה לא רוצה להישאר בידיים ריקות.

הנה מה שאתה צריך לעשות: ודא שלכל חלון או דלת חלופיים שאתה קונה יש U-Factor ו-SHGC של .30 או פחות. אם חברת החלונות לא תראה לך את מדבקת ה-NFRC המאשרת את הדירוגים, התרחק. אם אינך בטוח או חשוד, בקר ב-NFRC בכתובת http://www.nfrc.org. אתה יכול לאמת דירוגים בספריית המוצרים או לפנות אליהם ישירות.

כיצד לתבוע זיכוי מס של חלון ודלת חסכוני באנרגיה בסך $1,500

1. רכוש והתקן כל חלון חלופי, דלת מרפסת או דלת כניסה עם U-Factor ו-SHGC של .30 ומטה בין ה-1 בינואר 2009 ל-31 בדצמבר 2010.

2. שמור את הקבלה וכל תווית ביצועים של חלון ודלת (תווית NFRC) עם מסמכי המס שלך.

3. תבע את זיכוי המס שלך בהגשה הפדרלית שלך לשנת המס 2009 או 2010.

תנאים ומגבלות

  • זיכוי המס הינו עבור עלות המוצר בלבד ואינו כולל עלויות התקנה. הקפידו לבקש אישור מכירה המציג את עלות המוצר בלבד.
  • זיכוי המס הוא 30% מהסכום ששולם עד למקסימום 1,500$.
  • אם נרכש שילוב של חלונות ודלתות, סך האשראי המקסימלי הוא $1,500.
  • מדובר בזיכוי מס חדש לשנת 2009/2010.

כתיבת תגובה