התאמת מתח על דלתות מוסך

למה כדאי לך להתאמת מתח על דלתות מוסך? ובכן, אתה צריך להבין שלגורם זה יש הרבה מה לעשות עם שביעות הרצון הכללית שלך מהשימוש במוצר. הידעתם שהמתח של דלת המוסך משפיע על קלות הפתיחה של הדלת ועד כמה היא נסגרת בצורה בטוחה?

התאמת המתח יכולה לעשות הרבה יותר מאשר להבטיח את הבטיחות שלך. מתח מופרז יכול למעשה לגרום למנוע של פותחן דלת לעבוד קשה יותר. זה אומר שהוא צורך יותר חשמל. כתוצאה מכך, אתה עלול לשלם בסופו של דבר חשבון חשמל ענק מיותר.

הצעד הראשון יהיה לבדוק את המתח בדלת אם היא באמת זקוקה להתאמה. מה שאתה צריך לעשות קודם הוא לנתק את פותחן הדלת שלך. זו צריכה להיות משימה קלה למדי, בהתחשב בעובדה שהמון פותחני דלתות במוסך כוללות תכונות ניתוק מהיר.

לאחר מכן, עליך למקם את הדלת כך שהיא פתוחה למחצה. עבור משימה זו, ייתכן שתצטרך פלטפורמה שתתמוך במשקל הדלת. כשהדלת פתוחה למחצה, נסה לראות אם הדלת מפולסת. אם המתח מאוזן, הוא צריך להיות. לאחר מכן עליך לנסות להוריד או להעלות אותו. אם זה עושה זאת די בקלות, אז יש לך בדיוק את מידת המתח הנכונה. אם לא, אז הגיע הזמן להתאמה בפועל.

ראשית, למעלה, פתח את הדלת במלואה. זאת על מנת שהקפיצים ישתחררו מכל מתח. זה מקל עליך בהרבה. לאחר מכן, אתה צריך להשתמש בצבת או בלוק רק מתחת לגלילים על המסילה הצדדית כדי לנעול את הדלת במקומה. ודא שהדלת נעולה במלואה. החלקה עלולה לגרום לו להתרסק ועלולה להוביל לתאונה.

לאחר מכן יש לנתק את כבל ההרמה. זה מנותק מהעיקול של המסילה, בסד. תראה הרבה חורים דומים. על מנת להתאמת מתח בדלת המוסך, ניתן להעביר את הכבל לחור שנמצא רחוק יותר או קרוב יותר לדלת. התקרבותו תגביר את המתח בעוד שהזזתו רחוקה יותר תפחית את המתח.

הסר את המעצורים. נסה להעלות או להוריד את הדלת. אם זה עדיין לא ישר, אז אתה צריך להתאים צד אחד. כאשר הוא ישר, אז אתה צריך לוודא שאתה מכוון את שני הצדדים באותה מידה. נסה את זה והתאם אותו עד שהדלת תפעל כמו שאתה רוצה שהיא תפעל.

להלן מספר טיפים שיעזרו לך לוודא שהתהליך יעבור בצורה חלקה:

1) בקש ממישהו לעזור לך כאשר אתה מכוון את הקפיץ. בקש ממנו לתמוך בקפיץ בזמן שאתה מנתק או מחבר אותו. זה מוודא שהחלקה מקרית מצידך לא תגרום לתאונה.

2) קבל איש מקצוע שיעזור לך אם אתה רוצה להחליף או להתאים את קפיצי הפיתול. החלפה והתאמת חלקים אלו ידועים כגורמים לתאונות. במקרים רבים כרוכים בהרס ואף מוות. עשה זאת בעצמך של חלק זה של הדלת הוא טאבו.

3) לבשו ציוד בטיחות – תמיד חשוב לוודא שאתם לובשים את ציוד הבטיחות המתאים, גם בביצוע משימות פשוטות לכאורה כמו התאמת מתח על דלתות מוסך. כפפות ומשקפי מגן חיוניים, מכיוון שהקפיץ עלול לצבוט את ידך ועלול לפגוע בעין שלך.

כתיבת תגובה