הוספת ערך נוח למטבח שלך

אחת הדרכים שבהן נוכל להגדיל את ההשקעה בבית שלנו היא לבצע שיפורים בעצמנו. לפני שאתם נאנקים שאפשר לשתול רק אמנון בחצר, קחו זאת בחשבון. הדרך השנייה הכי משתלמת להעלות את ערך הבית שלך היא שיפוץ המטבח שלך. זה לא בהכרח אומר שאתה צריך לקרוע את כל המטבח שלך ולקנות הכל חדש לגמרי. אנחנו מדברים על ערך סביר, אז הבה נחקור כמה קיצורי דרך.

צבע הוא אחת הדרכים הזולות והמשפיעות ביותר לשנות בית. עיצוב פנים הוא גם הדרך מספר אחת לשפר את יכולת המכירה של הבית שלך. במטבח אם כן צובעים אותו, אל תחסכו באיכות הצבע. זה החדר היחיד שבו תמיד ננקה סימנים, טביעות אצבעות והתזים.

אל תזלזלו בכוחו של הלבן הטהור במטבח. זה נקי ונוצץ. זה גם יתאים לכל צבע. אם אתה רוצה להתחיל, אבל אתה עדיין מתלבט לגבי צבע פוקוס, התחל בלבן, הניקיון יעורר אותך!

החלקים הבולטים ביותר במטבח הם: כיור, ארונות, רצפה ושיש. אלו הם האזורים שיש לבחון עבור המראה החדש שלך. ברור, להחליף הכל בחדש הוא האידיאל, אז למד כל אחד מהם בקפידה ובביקורתיות. אם אתה מנסה לשפר את המטבח שלך בתוך תקציב, משהו חייב לתת!

לדוגמה, האם ניתן לשפר את הכיור שלך על ידי איטום מחדש ורק החלפת הברז בסט מודרני נחמד?

מה דעתך על התזת גב? שינוי (או הוספת) קו נטוי אחורי מאחורי הכיור שלך משרת מספר מטרות. זה לוקח את הפוקוס מהכיור שלך וזה פרקטי. אם אתה לא רוצה להישאר ניטרלי, זה גם מאפשר לך להכניס את סכמת הצבעים שלך וניתן להרחיב אותה, בהתאם לעיצוב המטבח שלך. זוהי גם 'מתיחת פנים' זולה מאוד. בגלל הזולות היחסית, אתה יכול להפוך אותו למגע יוקרתי ולשלב את האריחים החדשים באפקט הזכוכית או 'השדה' הטבעיים.

ארונות מטבח הם הוצאה יקרה מאוד שניתן להימנע ממנה בחוכמה ברוב המקרים. ניתן לצבוע או לשפץ אותם באמצעות ג'ל כתמים צבעוני עז. כמו כן, חברות רבות מפרסמות כי יחליפו לכם את דלתות הארון (רק דלתות) תמורת תשלום צנוע ביותר. חזיתות דלתות ארון המטבח החדשות יכולות להיות סבירות באותה מידה של $20.00, אם כי דלת אלון יכולה להתחיל קרוב יותר ל-$30.00. רעיון זה יוזיל במידה ניכרת את העלות של מראה חדש למטבח שלך.

אם המטבח כהה ניתן להזמין דלתות לבנות, או אם רוצים יוקרה, ניתן להזמין דלתות דובדבן, או כל דבר שביניהם. מכיוון שרובנו נאלצנו ללמוד כיצד להשתמש במברג, זה יהיה שיפור שתוכלו לנהל בעצמכם. דרך קלה להאיר את המטבח היא להוסיף יחידות תאורה רצועות מתחת לארונות הקיר שלך. את אלו ניתן לקנות בזול, רק שימו לב שהחיווט לא נראה מבולגן.

שיפור רצפה לא צריך להיות יקר כמו שאתה חושב. אמנם הלינוליאום עדיין יקר, אך ניתן למצוא את אריחי הרצפה האקריליים שנראים כמו קרמיקה איטלקית בזול עד 1.00 דולר לרגל. (אריח אחד בגודל 12 אינץ' x 12") כעת ניתן לקנות צבעים צבעוניים לדיס, כדי לתת אפקט של אריחים או פשוט לשמור אותו רגיל.

ובכן, היה צריך לטפל בדלפק בסוף. כן, יש דרך תקציבית לשפר את השיש שלך, אבל זה אזור אחד שבו אולי תצטרך לנשוך את הכדור! ראשית, הרשו לנו לבחון את אחת הדרכים לשמור על השיש שלכם.

דרך אחת היא על ידי ציפוי מחדש של החלק העליון הקיים, השימוש במילה 'צייר' יהיה פישוט יתר. יש עבודת הכנה רבה, כולל ניקוי עם דטרגנט ועם אלכוהול, שיוף עדין בין כל שכבות הפריימר ושכבות עליונות של צבע על בסיס שמן. ואז לבסוף כמה שכבות גימור של לכה ימית (או פוליאוריטן היא האפשרות השנייה הטובה ביותר).

לאחר השלמתם, עליכם תמיד להשתמש בקרש חיתוך ואל תניחו סירים חמים ישירות על השיש. אלו כללים שאנו פועלים לפיהם לעתים קרובות גם עבור משטחי הלמינציה שלנו. דלפק הלמינציה הנאמן תמיד מקבל תחרות מסוימת בימים אלה מצד חבורת הגרניט. החבורה מורכבת ממשטחי גרניט ומשטחי אבן אמיתיים אחרים וגם דמויי מראה איכותיים לבחירה. אם אתה בוחר דלפק חדש בתקציב נמוך, אז גרניט הוא לא האפשרות הזולה ביותר!

אם אתם עדיין בשלב התכנון, אז התחילו לאסוף קובץ רעיונות לעיצוב המטבח. פיסת נייר גרפי בריבוע תעזור לך לתכנן את המידות האמיתיות שלך.

למרות ששיפוץ מטבח יכול להיות מיזם יקר, הוא גם יכול להיות כיף ומתגמל מאוד. בסוף כל העבודה שלך, יהיה לך מטבח נקי ומבריק לעבוד בו ותשפר את ההשקעה שלך. סביר להניח שכסף שהוצא על המטבח יציג את התשואה הכספית הטובה ביותר על מכירה חוזרת של הבית שלך. מומחים אומרים שעד 75% מההוצאה שלך יוחזרו לך באמצעות העלייה במחיר המכירה.

כתיבת תגובה