האם יש לך דלת כניסה זוגית או יחידה?

כשאתה בוחר דלת כניסה לבית שלך, אתה כנראה רוצה אחת שנראית הכי אטרקטיבית. מלבד אסתטיקה, ישנם גורמים נוספים שיש לקחת בחשבון כאשר מחליטים אם לקבל דלת כפולה או דלת בודדת.

  • גודל – גודל הבית שלכם חשוב בבחירת דלת. למרות שדלת כפולה עשויה להתאים לגובה, היא עשויה לגרום לבית שלך להיראות קשוח. קירות גבוהים עובדים הכי טוב עם דלתות כפולות וזה גם הכי טוב מבחינה מבנית. יש לשקול דלת כפולה רק אם רוחב הקירות אינו צר מדי. חלל קיר פועל באותו אופן כמו חלל לבן על יצירת אמנות. ניצול זה חשוב כדי שהתמונה לא תיראה שתלטנית.

  • סגנון – דלתות כפולות רבות מגיעות בסגנונות שונים שאינם דומים לדלתות בודדות. זה מבוסס על העדפה וסגנון החלונות שלך. סגנונות עכשוויים מעניקים לבית מראה מודרני. לדלתות אלה יש בדרך כלל זכוכית כפור כדי לתת לה אפקט מודרני. אתה יכול לבחור בסגנון כפרי. התאימו מסגרות חלון שחורות לדלת לוח העץ לקבלת משיכה כפרית. לא חייבים להתאים את הקשתות המעוגלות של הדלתות לקשתות החלונות, אם לא רוצים.

  • חומר – בעל הבית הכללי מעדיף דלת כפולה מעץ להיבט המסורתי. עץ הוא חומר קשה יותר שאינו מתקלקל או נשבר בקלות. למרות שזכוכית כמאפיין העיקרי של הדלת הכפולה אכן נראית מדהים, תצטרך לוודא שהחומר עמיד והאזור בטוח. זכוכית עדיפה לדלתות אחוריות ולדלתות הזזה במקום.

  • מקום – אולי יש לך די והותר מקום מבחוץ אבל האם יש מספיק מקום מבפנים? לא אמורות להיות מכשולים מסביב לדלתות במקרה של שריפות, פריצות וכניסה כללית. גם הדרך שבה הדלת נפתחת לא אמורה להתנגש בדלתות וחפצים אחרים.

השאלה הגדולה היא: איזו דלת הכי מתאימה לבית ולמשפחה שלכם? דלת בודדת היא הבחירה הכללית עבור רוב הבתים אך היא יכולה ליצור מראה פשוט יותר, במיוחד אם מדובר בבית גדול. דלת כפולה לעומת זאת, לא מתאימה לכל הבתים בגלל גודלה. עבור בתים גדולים יותר לדלת הכניסה הכפולה, לעומת זאת, יש מראה אטרקטיבי יותר בגלל המגוון של דלת בהתאמה אישית עיצובים שהם מגיעים אליהם.

כתיבת תגובה