האם השברולט וולט ישנה את דלת המוסך?

ג'נרל מוטורס סוף סוף עמדה בהבטחתה לגבי שברולט וולט והיא מוכנה לשנות את מערכת היחסים של בעל בית לדלת המוסך שלהם. העלות הוכרזה ולמרות שהיא גבוהה יותר עבור אותה אצווה ראשונית של כלי רכב, כל כלכלן יסכים שעם ביקוש מוכח יציב, ההיצע הולך להגביר כדי להוריד את המחיר. הפופולריות של טויוטה פריוס ופורד פיוז'ן הראתה שהאמריקאים רוצים רכבים חסכוניים בהרבה. ג'יי לנו אולי לא ידרוש רכב שרק מביא אדם ביעילות מנקודה A לנקודה B, אבל כל הורה יציין שזה העיסוק העיקרי שלו.

שברולט וולט הוא רכב חשמלי שבמקרה יש לו מנוע בנזין גיבוי כדי להפעיל את המנוע, כשהסוללה נגמרת.

פותחן דלת המוסך כבר לא יהיה הדבר היחיד שמחובר לחשמל. כעת הרכב עצמו הולך להזין ממקור החשמל של הבית. זה לא אמור להיות בעיה עבור בתים מודרניים; הם בנויים לעמוד בתרגילים ומקררים המחוברים לחשמל, אבל כשהמוסך הוא תוספת מאוחרת יותר, או שכבר הוקם בית מלאכה קטן בתוך המוסך, חשמלאי צריך לצאת כדי לוודא שהאנרגיה לא מגיעה כולה מהמוסך אותה שורה. כאשר האורות מהבהבים כאשר מכונת הכביסה נדלקת או שדלת המוסך מורמת, מומלץ לבצע בדיקה מהירה של החיווט.

המחיר הגבוה ירתיע מספר רב של קונים חדשים, וגם המחסור בפעמונים ושריקות עלול להפחית את העניין, אבל זה אמור להפוך לרכב בסיסי עבור אותו נוסע טיפוסי שרק רוצה להפחית את תלותם בדלק מאובנים ולעזור להוזיל את העלות של שמן. רכב חכם נחשב בדרך כלל זעיר מדי עבור הצרכן האמריקאי הטיפוסי. קרייזלר מחכה לרכב שנראה הרבה יותר כמו רכב משפחתי, אבל מציע באנג ידידותי לסביבה.

האסון במפרץ סיפק כמה תזכורות חדשות לכמה כואבת ההתמכרות העולמית לנפט יכולה להיות. כלי רכב נוספים בינלאומיים שעוזרים להרחיק את כל כדור הארץ מדלקים מאובנים יכולים לסייע רבות בהקלה על ההתמכרות של העולם לדלקים מאובנים. האמריקאים הורידו את מחיר כלי הרכב כדי להבטיח שכל אחד יכול להרשות לעצמו אחד. אולי עכשיו נוכל להוריד את ההשפעה הסביבתית שלהם כדי להבטיח שהעולם יוכל לשרוד יותר אנשים שנוסעים עליו.

דלת המוסך לא צריכה להשתנות רק כדי להכניס לתוכה מכונית הרבה יותר טובה.

כתיבת תגובה