דרכים יצירתיות להשתמש בדלתות ארון הזזה

דלתות הזזה לארון הן אופציה מצוינת עבור אנשים שגרים במקום שיש מקום מוגבל. הם למעשה יכולים לחסוך לא מעט מקום כי הם לא צריכים את השטח הנוסף בחדר כאשר הם נפתחים. לא רק שהם יכולים לחסוך מקום, הם יכולים להיות גם כיף לקשט איתם.

חלק מדלתות הארונות הזזה מעוצבות עם מראות בצדדים החיצוניים. זה יכול להיות כמה השפעות על החדר. ראשית, המראות יכולות לשקף אור מה שגורם לחדר להיראות הרבה יותר בהיר. והיתרון הנוסף הוא שזה יכול לגרום לחדר להיראות הרבה יותר גדול ממה שהוא. הם גם שימושיים מאוד להתלבשות בבקרים.

ישנן מספר דרכים לקשט דלתות ארון הזזה מראות אם הן נראות מעט תפלות מדי לטעמכם. ניתן לרסס אותם בסרט פרטיות אשר ישנה את המראה שלהם לחלוטין. זה יגרום להם להיראות מעורפלים, וישתיק את האור שמשתקף. ניתן להשתמש בשבלונות כדי לתת לסרט הפרטיות מבנה מסוים על ידי יצירת דפוס נוסף. ואפשר גם לתלות וילון שקוף מעל המראות. בדרך זו האור עדיין מוחזר מתחת לבד, אבל הוא הרבה יותר עדין בנוסף הוא מוסיף קצת צבע לאזור.

אם השימוש במראות נראה מעט משעמם לטעמך הדקורטיבי, אתה יכול לרכוש גרסאות עץ חשופות של אותו מוצר. כך תוכלו לרסס לצבוע אותם בכל צבע או עיצוב שאתם מעדיפים. השתמש בצבעים נועזים וצבע את הלוחות השונים בגוונים מנוגדים או צבע ציור קיר על פני השטח. עבור דירת הסטודיו העירונית כסו אותם בגרפיטי; ולמשרד הביתי כסו את הפאנלים בחומרי לוח מחיקה יבשים.

עבור הדירה בעלת עיצוב מודרני יותר, שקול יחידות עשויות זכוכית שקופה. השטח הפנימי פתוח לעיני הציבור אך יכול להיות לו השפעה יפה מאוד. לאחר מכן ניתן לכסות אותם בזכוכית כהה הזמינה בגוונים של שחור או סגול. אם זה פתוח מדי אבל אתה אוהב את התחושה, נסה לתלות וילון קטיפה או איזשהו שקוף בחלק הפנימי של החלל. לזכוכית השקופה עדיין יהיה טעם ייחודי, והבד יוסיף צבע ומרקם לחדר וישמור על פרטיותכם.

שימוש בדלתות הזזה לארון יכול להיות דרך מהנה לקשט חדר שינה או דירה קטנה.

כתיבת תגובה