דלתות שיכולות להתמודד עם תנאי פני הים

דלת יכולה להיות מושפעת גם מאקלים ואזורים. חלק מהדלתות לא יוצרו כדי להתמודד עם לחות בעוד שאחרות יכולות לעמוד ברטיבות מבלי לשנות צורה.

דלתות עץ יכולות להתעוות בקלות בתנאי מזג אוויר לחים. עץ הוא יסוד טבעי של האדמה וללא תוספת אלמנט כלשהו לעץ הוא עלול להתעקם ולשנות צורה. תהליך שינוי האיפור של העץ כולל הוספת אחוז מסוים של פורניר או גימור להגנה על התוכן הטבעי.

אם אי פעם שמתם לב שדלת העץ שלכם גדלה מעט ואינה נסגרת בקלות, זה בגלל שהיא הייתה במגע עם נוזל לעתים קרובות מדי. ייבוש העץ אפשרי אך תידרש לאזור יבש לחלוטין.

דלתות שיוצרו בעידן המודרני נעשו עם בידוד המונע מעץ לספוג לחות הגורמת לריקבון. רוב דלתות העץ מסתדרות טוב יותר באקלים יבש יותר מאשר באזורי פני הים שבהם התנפחות של עץ נפוצה.

דלתות פלדה פועלות לאקלים שיש בהם תנאי מזג אוויר גרועים כמו סופות רעמים רגילות או רוחות חזקות. פני השטח של דלתות פלדה מצופים לרוב בשכבת הגנה שיכולה לעמוד בפני רטיבות, אולם חום גבוה או אור שמש ישיר עלולים לגרום לדלת להתחמם במיוחד שכן פלדה היא מוליכת חום.

דלתות אלומיניום הן החזקות בענף. כמובן, הם עורבבו עם סגסוגת כדי לעמוד בפני עוצמת הרוח. הם גם אף פעם לא מחלידים בגלל התכונות המתכתיות שיש לאלומיניום. דלתות אלומיניום דומות לאלו העשויות מפלדה אך שונות בכל הנוגע לחוזק שלה.

דלתות פיברגלס הן הטובות ביותר עבור תנאי לחות. ניתן לגרום לדלתות פיברגלס להיראות כמו חומרים טבעיים מבלי לשמור על המוצר יותר מדי. החיסרון היחיד של הדלתות הללו הוא שהן יקרות ואם אי פעם צריך לתחזק אותן, הן דורשות מומחה.

לסיכום, סוג הדלת הטוב ביותר להשיג עבור תנאי פני הים יהיה דלת פלדה, אלומיניום או פיברגלס. שלושת אלו אינם מתנפחים או נפגעים כל כך בקלות כאשר הם נחשפים לתנאי לחות. דלתות עץ יכולות לשמש לאזורי חוף אך צריכות להיעשות על ידי א יצרן דלתות בהתאמה אישית. היצרן יוכל להוסיף ציפויים כימיים שידחו נוזלים ולחות כך שהדלת שלכם תחזיק מעמד זמן רב יותר ועדיין תיראה חדשה לגמרי לשנים הבאות.

כתיבת תגובה