דלתות מהגוני

אחד מסוגי הדלתות המעודנים ביותר, דלתות מהגוני מוסיפות סגנון ואלגנטיות לפנים ולחוץ שלך. דלתות אלו עשויות בעצם מעץ מהגוני. זהו אחד ממגוון העצים היקרים והמבוקשים ביותר בעולם והוא מפורסם בגוון הוורוד שיש לו. עץ מהגוני ידוע גם בעמידותו ובשינוי הגוון מורוד לחום דם שהוא מקבל עם הגיל. כמו כן, עץ מהגוני הוא חלק ובעל מרקם פחות על פני השטח שלו. לדלתות מהגוני אין את הקווים או העיגולים שרואים בדרך כלל ברוב דלתות האורן. דלתות אלו יכולות להחזיק מעמד בקלות עד 25 שנים מבלי לאבד את הברק והיופי שלהן.

מה גורם לדלתות אלו לבלוט מהשאר?

דלתות מהגוני ידועות כבר שנים ביתרונות שהן יכולות לספק. להלן מבט על כמה מהיתרונות הנפוצים ביותר שבעל בית יכול לנצל על ידי התקנת דלתות מהגוני:

הוספת נופך של תחכום:

דלתות מהגוני אינן נפוצות במיוחד בגלל המחירים היקרים שלהן. עם זאת, אם אתה יכול להרשות לעצמך דלתות אלה, אתה יכול בקלות להוסיף נופך של תחכום לפנים ולחוץ שלך. כפי שנאמר קודם לכן, דלתות אלו הן פחות בעלות טקסטורה ופסים בהשוואה לדלתות עץ אחרות. בדרך זו, לא ניתן להשיג את האלגנטיות שהם מספקים באמצעות הסוגים האחרים.

עמידות בפני מזג אוויר:

דלתות אלו ידועות גם בהיותן עמידות בפני מזג אוויר במידה לא מבוטלת. בהשוואה לדלתות עץ אלון ועץ אורן, דלתות מהגוני עושות עבודה טובה יותר בכל הנוגע לעמידות בתנאי מזג אוויר שונים. עם זאת, רמת התנגדות זו אינה טובה כמו של דלתות הפיברגלס אך עם גימור וצביעה נכונה היא יכולה לשרוד בתנאי מזג אוויר קיצוניים. כמו כן, דלתות מהגוני טובות יותר מבחינת ספיגת צבע ומניעת התבלות בקלות.

עמידות בפני כתמים וטלאים:

אין הכחשה לעובדה שעץ מהגוני הוא הסוג הטוב ביותר בכל הנוגע לעמידה בפני טלאים וכתמים. ניתן להסיר בקלות טלאים וכתם על דלתות מהגוני. במילים אחרות, דלתות אלו הן סוג התחזוקה הנמוך שלא יפריע לכם בניקיון יומיומי.

פחות נוטה לשריטות:

שוב יתרון נוסף של דלתות מהגוני הוא שהן פחות מועדות לשריטות ולפגוע בהשוואה לשאר סוגי העץ. מכיוון שעץ מהגוני הוא יציב ומוצק עם מרווחים קטנים ביניהם ולכן הוא לא ניזוק בקלות. רק לעתים נדירות יימצאו שריטות ונזקים בשוגג בדלתות אלו.

פחות נוטה לטרמיטים ולהירקב:

התכונות שיש לדלתות מהגוני גורמות להן להיות פחות מועדות לטרמיטים ולהירקב. עץ מהגוני ידוע כעמיד בפני התקפות חרקים ועמיד בפני ספיגת נוזלים שבהמשך גורם לדלתות העץ להירקב או להתעוות.

דלתות מהגוני לא רק נחשבות כדלתות חוץ טובות אלא גם מהוות דלתות פנים נפלאות. מהגוני מדורג כעץ מס' 1 בעולם מבחינת איכות ועמידות וזו בחירה חכמה להתקין את הדלתות הללו בבית שלך.

כתיבת תגובה