דלתות המוסך של הנדרסון ניצחו את התחרות!

מכיוון שרבות מדלתות המוסך הזולות של היום אינן עומדות ברמת האיכות לה זקוקים בעלי בתים, צרכנים רבים פונים לדלתות מוסך הנדרסון. ידועים במבחר הנרחב שלהם ובאיכות חסרת פשרות, אלו הם מהטובים ביותר שתוכלו למצוא. לא רק שהם ימשיכו להיראות פנטסטיים שנה אחר שנה, אתה יכול להירגע בידיעה שהבית והמשפחה שלך בטוחים ומאובטחים.

קצת היסטוריה על החברה

בשנת 1921, החברה הזו התחילה את דרכה כפעילות של שלושה אנשים בבארקינג, אסקס. במהלך 29 השנים הבאות, החברה הזו גדלה במידה ניכרת, אך הופצצה ב-1940 במהלך המלחמה. החברה מתארגנת מחדש וממשיכה בייצור. ב-1950 הופכת החברה לציבורית, מה שמאפשר גיוס הון נוסף. עד 1954, הוצג דגם "מרלין", שקבע במהירות את הנורמה לדגמי מתכת בבריטניה. בשנת 1955, החברה, שנקראה כעת Tangent Works, עברה למתקן בשטח של 64,000 רגל מרובע בהרולד היל, רומפורד, כדי להתאים לביקוש הגובר.

עד 1965, דלתות המוסך של הנדרסון היוו יותר מ-50% מכלל דלתות המוסך בבריטניה. עד עכשיו, היו צמחים באירופה ובבריטניה. בשנת 1987 יוצרה הדלת המיליון. כיום, המותג שוחרר מחדש וחברה זו ממשיכה לייצר יותר מוצרים מכל חברה אחרת בבריטניה ובאירופה.

קווי מוצרים זמינים

אתה יכול למצוא כמעט כל סוג של דלת בהנדרסון. מפלדה לעץ ומקומפוזיט ועד ויניל, יש כמעט מאות עיצובים וצבעים זמינים. הדגם הפופולרי ביותר שלהם, פלדה, אינו משתמש בחומרי אינפיט. זה יוצר מוצר חזק ועמיד במיוחד. קיימים גם דגמי למינציה הנראים כמו עץ, אך יחזיקו מעמד הרבה יותר זמן.

כל מוצרי העץ עשויים ממקורות עץ מתחדשים. חשוב היום שכל חברה תעשה כמה שיותר כדי לעזור לאיכות הסביבה. כאשר מוצרים מיוצרים ממקורות מתחדשים, זה יעזור לכדור הארץ במשך שנים רבות.

מוצרי GRP מיוצרים בעבודת יד ואין להם כמעט דרישות תחזוקה. קו זה נותן לך את המראה הכי קרוב לעץ, אבל עם תג מחיר נמוך יותר. כל מוצרי הנדרסון מגיעים עם אחריות של עשר שנים, כך שאתה יודע שאתה מקבל מוצר איכותי שיחזיק מעמד.

מחשבה אחרונה

לדלתות מוסך הנדרסון יש מעל 100 שנות ניסיון, טכנולוגיה וחדשנות מאחוריהן. זו חברה שממשיכה לספק את המוצרים האיכותיים ביותר, אך מחיר סביר. לא הגיע הזמן שתסתכל על מה שיש לחברה הזו להציע?

כתיבת תגובה