דלתות הזזה אוטומטיות ולמה הן כל כך פופולריות

השוק מציע מגוון גדול של דלתות אוטומטיות. הם נמצאים לעתים קרובות בחנויות קמעונאיות, מבנים מסחריים ומשרדים, מבני ציבור שונים ומרפאות. היתרונות מהם נהנים המשתמשים בעת השימוש בדלתות אלו כוללים את קלות התפעול והפעולה המהירה. היתרונות שמקבלים המארגנים בעת התקנת דלתות אלו הם בטיחות, מראה אסתטי משופר ודרך יעילה לניהול הגישה לבניינים שלהם. למרות שדלתות אוטומטיות מגיעות במגוון רחב של סגנונות, דלתות הזזה אוטומטיות הן במקרה הנפוצות ביותר. הבה נראה את הסיבות לפופולריות שלהם:

נפח תנועה גבוה נתמך

לבניין שמבקרים נכנסים אליו או יוצאים אליו לאורך כל היום, לא באמת תהיה בחירה טובה יותר. לדוגמה, במקרה של סופרמרקטים, צרכנים יכולים להיכנס ולצאת מהמתחם בקלות מבלי להשתמש בידיהם, לעצור ביציאה או בזמן הכניסה, או אפילו מבלי לגעת בדלתות, מה שמספק פתח רחב להליכה בנוחות. זה מאפשר למספר גדול יותר של אנשים להשתמש באותה דלת. עוד תכונה מועילה מאוד היא העובדה שמכיוון שהדלתות שקופות, המשתמשים בכל צד יכולים לראות את האנשים בצד השני, ובכך למזער כל בלבול או סיכון לכל תאונה. יתרה מכך, פתיחת דלתות כאלה יוצרת פתח רחב והמשתמשים יכולים בו זמנית להיכנס או לצאת מהחנות. מכיוון שמשני צידי הכניסה מסופקים חיישנים, המעבר נשאר בטוח, מבלי לגרום לכידה כלשהי.

להפיק את המרב מחלל דלת צר

דלתות הזזה בעיצוב טלסקופי יכולות להתגלות כיעילות ביותר כאשר מספר המבקרים גדול, אך חלל הדלת צר למדי, שכן העיצוב של דלת אוטומטית מאפשר לשתי דפי דלת להחליק ביחד לכיס. העיצוב המחלק את לוח ההזזה לשני חלקים המתקפלים זה לצד זה מאפשר לנו להפיק את המרב במקרה של פתחים צרים.

בהירות וביטחון

לרוב, דלתות ההזזה מיוצרות באמצעות זכוכית קשיחה, המאפשרת כמות נאותה של אור להיכנס למקום בו הן מותקנות. דלתות כאלה מצוידות בחיישנים למניעת לכידה, והן נועדו לספק פתיחת חירום במקרה של הפסקות חשמל. סידור זה צריך להיבדק לאחר כל ארבע עד חמש שעות. במקרה של הפסקות חשמל רגילות, המערכת מאפשרת החלקה לאחור של כל הדלתות ובכך מציעה מקום עצום לפינוי במקרה חירום.

חיסכון באנרגיה בתוספת זרימת אוויר

מאחר ופעולת הפתיחה והסגירה של הדלת היא מהירה מאוד, אין איבוד חום משמעותי, כתוצאה מכך קיים חיסכון מהותי בחשבונות החשמל, בעוד שהטמפרטורה נשארת ברמה נוחה לאנשים המשתמשים באותו מקום. יתרה מכך, מערכות אלו מסייעות לווסת ביעילות את זרימת האוויר הנכנסת או היוצאת מהבניין.

עיצוב אדריכלי

עבור מבנים בעלי עיצוב אדריכלי ייחודי או לא סדיר, ניתן להפיק את כל היתרונות האמורים לעיל על ידי התקנת דלתות הזזה אוטומטיות מותאמות.

כתיבת תגובה