בחירת דלת האנגר

בעת בחירת דלת מתלה חדשה זו יכולה להיות משימה לא פשוטה במיוחד אם זו הדלת הראשונה שלך או שעשיתם שיפוט רע בעבר. בחירה בסוג הדלת הלא נכון עשויה לא רק להפחית את היעילות אלא גם להפחית את ערך הנכס של האנגר המטוס שלך. במאמר זה תקבלו כמה עצות חשובות חסרות פניות שיעזרו לכם בבחירת הדלת המתאימה לכם. שמי קייט גריר ולאחרונה ביליתי זמן במחקר יצרני דלתות קולבים בפלורידה.

בחירת סגנון

  • דלתות הידראוליות
  • דלתות דו-קיפול
  • דלתות הזזה
  • דלתות גלילה תחתונות

יש הרבה יצרני דלתות האנגר שיציעו לעצב ולהנדס דלת שתענה על הדרישות המדויקות שלך. לקוחות דלתות האנגר יכולים למצוא את הבחירה מכריעה אז כדי להימנע מהעדפה הייתי מציע להשתמש במנוע חיפוש כדי לחפש "דלת האנגר" ולעיין ביצרני דלתות במדינה או במחוז שלך. זה יאפשר לך להסתכל על תמונות ומאמרים מועילים שנועדו להצביע על היתרונות והחסרונות העיקריים עבורך. עם המצב הכלכלי הירוד שבו נמצא שוק הבנייה בארה"ב, רצוי שברגע שתחשבו על כמה יצרנים מועדפים, שימו לב למחיר ודמי המשלוח כדי שתוכלו לנהל משא ומתן על מחיר סופי.

יריעות ובידוד

בחירת היריעות והבידוד לדלת המתלה שלך חשובים מאוד, מכיוון שהם יכולים לשקף ברצינות את עלויות האנרגיה העתידיות שלך, להחכיר את ההזדמנות ואת ערך הנכס. אם האנגר המטוסים שלך יהיה באקלים שאינו חווה טמפרטורות קרות או חמות במיוחד, אתה יכול להשתמש במעטפת סטנדרטית בגודל 26 על דלת ההאנגר שלך, שהיא בדרך כלל זולה.

אם האנגר המטוסים שלך יהיה באקלים קר או חם כמו ויסקונסין או פלורידה, עליך לשקול כיסוי מבודד על דלת המתלה שלך. יריעות מבודדות יגנו על המטוס שלכם, יספקו סביבה נוחה לעבודה ויאחסנו אנרגיה קרירה או חמה שנוצרה בתוך ההאנגר. עלויות האנרגיה עלולות להיות מוגזמות בהאנגרים למטוסים אם לא מיישמים מערכת קיר מבודדת מתאימה כדי לשמור אותה. טיפ נוסף הוא לשקול שימוש ביריעות שקופות או הוספת חלונות כדי לאפשר לאור טבעי לעבור בדלת ההאנגר ולהפחית את עלויות התאורה.

המנוע

תצורת המנוע המשמשת להפעלת דלת המתלה שלך היא היבט מרכזי ליעילות ולתוחלת החיים. דלת מתלה צריכה להיפתח במהירות סבירה כדי שתוכל לסגור את הדלת שוב ולשמור על האוויר הקר או החם שיצרת. כדאי לשים לב גם לקיבולת, לצריכת החשמל ולאופן שבו המנוע יתחבר לדלת ההאנגר שלך. גורמים אלו חשובים כי אינכם רוצים לרכוש דלת מא דלת האנגר יצרן יקר לתפעול או גרוע מכך; עלול לפגוע בך או במפעיל אחר. המידע לעיל הוא מדריך לאנשים בבחירת דלת האנגר. מי שקורא ומשתמש בעצה זו יוכל לחוות את ההבדל בין רכישת הפתרון הטוב ביותר לדלתות האנגר או מערכת דלת מתלה כושלת אחרת.

כתיבת תגובה