ארונות מטבח – הגדרת הסגנון למטבח שלך

ארונות מטבח הם שיקול חיוני עבור כל מטבח עכשווי, בין אם אתם בונים מטבח חדש לחלוטין או רק מקשטים אותו מחדש. זה לא תמיד פשוט להתקין ארונות כפי שזה נראה. לפעמים אתה צריך להביא איש מקצוע שיעזור לך עם הבחירות הטובות ביותר. נגר מוסמך יכול להיות נחוץ גם כדי לעצב מחדש את המטבח שלך כדי להפיק את המרב מהחלל שיש לך וכדי לדמיין כמה ארונות תצטרך לאחסן את כלי האוכל וכלי המטבח שלך. הבאת איש מקצוע יכולה גם לומר שאתה מקבל עסקה טובה יותר על חומרי פרימיום.

לעתים קרובות אתה יכול למצוא מומחים שיעזרו לך לעצב מחדש את המטבח או חדר האמבטיה שלך אצל קמעונאים, סיטונאים וקבלני בניין. יועצי מטבחים ניתן למצוא גם במרכזים ביתיים וחלקם יהיו אדריכלים מוסמכים. הכנסת מומחה לפרויקט פירושה שתפיק תועלת מההבנה שלו לגבי אופן השימוש במטבחים, כיצד לאתר אביזרי מטבח חשובים במקום המתאים ביותר ותוכל להמליץ ​​על מותגים מסוימים שיתאימו לדרישות שלך.

מה שאתה יכול לצפות מהארונות שלך משתנה. ישנם יצרנים המציעים מוצר מותאם בו הלקוח יכול לבחור מתוך מגוון אפשרויות. אבל מידת חופש הבחירה הזו לא סביר אם אתה קונה בסיטונאות או ממרכז ביתי – לחנויות האלה יהיה מלאי שאתה יכול לבחור ממנו במקום. בדרך כלל יציעו לך מבחר של דלתות ארונות. לדוגמה, ספקים רבים מציעים לפחות כתם מייפל, דובדבן או עץ בלונדיני פשוט. בחירה מסוג זה קלה לבנאי להציע ואף תהיה זמינה בפרויקטי בניה חדשים שבהם אבזרי המטבח כבר הוזמנו בכמויות והבחירה מוגבלת יחסית.

אם יש לך את החופש לבחור את הארונות שלך, אתה יכול לבחור מתוך מגוון רחב של חומרים עבור הארון כולו או רק לדלתות הארון. להלן רשימה לדוגמה של כמה אפשרויות:

– אלדר

– אפר

– ליבנה

– דובדבן

– היקורי

– מייפל

– אלון

– אורן

– צפצפה

– אגוז מלך

– למינציה דקורטיבית

– מתכת

כאשר אתה בוחר ארונות מטבח בעצמך או אפילו עם מומחה, שאל אם מותגי ארונות המטבח מאושרים על ידי KCMA (איגוד ייצור ארונות מטבח), ויש להם את חותמת KCMA בחלק הפנימי של הארון. רק יצרני ארונות מטבח מארצות הברית וקנדה שעברו בדיקות קפדניות על כל מותג ומותג שמיוצר על ידי חברה מאושרת יכולים להציג את החותם הזה. אתה יכול לדעת את היצרן לפי הקוד שעל החותם. להלן יצרני ארונות מטבח והקודים שלהם המאושרים כעת על ידי KCMA:

– American Woodmark Corporation, קוד X.

– ארונות מאסטרברנד, קוד MBCI.

– Continental Cabinets, Inc., קוד CC.

– De Pere Cabinets, Inc., קוד PJB.

– ארונות מאסטרברנד/HomeCrest, קוד HA.

– Kitchen Kompact, Inc., קוד I.

– Republic/Legacy Cabinets Inc., Code LE.

– Prestige Acquisition Corp., Code PI.

– Republic Industries, Inc., Code RI.

– Rosebud Manufacturing Co., Code RK.

– מוצרי ארונות ארמסטרונג, קוד H.

– Eurocraft, קוד EUC.

– Texwood Industries, LP, קוד QJ.

– KraftMaid Cabinetry, Inc., Code GA.

אתה יכול לקבל עוד הרבה רעיונות לארונות מטבח בחלקי המטבח הגדולים של חנויות הכלבו המקומיות שלך. אבל למה לא לחסוך זמן על ידי התחלה ב- http://www.anekitchencabinets.com/

כתיבת תגובה