ארון ויטרינה מזכוכית – כמה פרטים חשובים לקונים

אם אתה אספן בבריטניה שמחפש ארון תצוגה מזכוכית לסקרנים שלך, יש הרבה סגנונות לבחירה. ארונות ויטרינות זכוכית מגיעים במגוון מדהים של גדלים, צורות ואופנים, לכן מומלץ לעשות קצת מחקר לפני שרוכשים אחד. מעבר לבחירות הברורות של צמוד קיר לעומת עמידה עצמאית, סוג התאורה ומספר המדפים, ישנם עוד כמה גורמים קריטיים שיש לקחת בחשבון בעת ​​רכישת ארונות תצוגה עם רכיבי זכוכית.

גורם אחד כזה הוא בחירת החומר לקיר האחורי של ארון הזכוכית שלך חשוב מאוד. בחירה פופולרית לקיר אחורי של הארון היא שעם, במיוחד אם יש לך תעודות או דיפלומות ממוסגרות או לא ממוסגרות. עם גב שעם, זה עניין פשוט ליצור תצוגה נעימה באמצעות סיכות או מצמדים כדי לאבטח את הפריטים. אם אתה מתכנן לשנות את התצוגה שלך מעת לעת, קיר אחורי מכוסה שעם הוא בחירה טובה מכיוון שהוא יכול לעמוד בפני דקירות מרובות של מחברים מחודדים כמו סיכות, מבלי להיראות שחוק או משומש מדי. בד וו ולולאה, הידוע גם כסקוטש, הוא בחירה מצוינת נוספת עבור הקיר האחורי של ארון תצוגה בחדר. אם הקיר האחורי של הארון סיים עם חומר וו, כל מה שאתה צריך לעשות הוא להדביק חתיכה קטנה של חומר לולאה על הפריט שאתה רוצה להציג. לאחר מכן פשוט לחץ על הפריט אל הקיר האחורי המכוסה בחומר וו של ארון הקוריוס כדי להדביק אותו ללא סיכות דבק או מסמרים. שתי אפשרויות טובות נוספות עבור הקיר האחורי של הארון הן למינציה לבנה ומראה. גב ה-while למינציה ימקד את תשומת הלב בפריטים המוצגים וקל לשמור על ניקיון מכיוון שהוא מתנגד להכתמה וניתן לכביסה. קיר אחורי עם מראה על ארון ויטרינה ביתי יציג את גב הפריטים שלך ויעניק אשליה של מרחב.

אספנים בבריטניה, אם ישקיעו מחשבה על התכונות הרצויות להם בארון תצוגה מזכוכית, יתוגמלו בתערוכה אטרקטיבית ומעניינת של פריטי האספנות היקרים שלהם.

כתיבת תגובה