אמריקן איידול – בונים חלום אמריקאי

כשזה מגיע לחיפוש מציאות, אמריקן איידול היא אחת החלוצות. זה התחיל ב-11 ביוני 2002 עם הכותרת המקורית American Idol: The Search for a Superstar בעונתו הראשונה. אמריקן איידול הוא חיפוש כישרונות הפתוחה לכל האנשים מתחומי החיים השונים באמצעות האודישנים הארציים שלו. זה פתח דלת של הזדמנויות לכל האמריקאים שרוצים להפגין את כישרונות השירה שלהם. התוכנית היא חיפוש כשרונות שזכה לשבחים שחיפשת רק את הכישרונות הטובים ביותר ואת איכות העל פוטנציאלית והופכת לכרטיס הכניסה לתהילה ולעושר של רוב זוכי אמריקן איידול.

התוכנית יכולה להיחשב כתהליך תלת כיווני של הוצאת המיטב לא רק מהמתחרים ומשפחתם אלא גם של השופטים והעוקבים או הצופים. זה לא רק חיפוש כישרונות שהושק כדי לחפש את תחושת השירה הבאה, אלא זה גם מהווה אתגר לא מודע לשופטים. מה שהופך את אמריקן איידול למעניין יותר הוא החלק המיוחל ביותר בתורם של השופטים להעיר הערה. לעתים קרובות השופטים יכולים להיות מצחיקים להחריד או לפעמים הם יכולים להיות כה גלויים עם ההערות שלהם.

כמובן שאנשים שחלמו או קיוו להמשיך לשלב הבא היו מקווים בניגוד לתקווה לקבל "כן" או "אתה ממשיך הלאה…" ברגע שהם יהיו באודישנים של אמריקן איידול. נראה שכאשר אנשים ניצלו את הסיכויים שלהם הם בוודאי מצפים להוציא את המיטב מעצמם בידיעה שהם יעברו אודישן לחיפוש כישרונות יוקרתי מאוד, שבו רק הכוכב הבהיר ביותר זורח.

המופע ממריץ את רוחם של האמריקאים כדי להגיע לעתיד הזוהר ביותר בתעשיית המוזיקה. היוקרה, התהילה וההון שהם יכולים להשיג יכולים להיות זוהרים ומלהיבים מדי, עד שאפילו משפחותיהם מרגישות גאות כלפי אהוביהם שבדיוק הגיעו לאודישן. רגעי הזכייה המרגשים הם חידתיים ביותר ויכולים מיד למגנט תהילה ועושר לזוכה אמריקן איידול.

באמריקן איידול רק למבצע הטוב ביותר יש את הרגע הזוהר להיות אמריקן איידול. השחקנים האחרים אמנם כולם זוכים בזכות עצמם וחלקם אפילו הצליחו לחתום על חוזה הקלטות.

אמריקן איידול שם לא רק כדי להוציא את המיטב מאדם אלא אמריקן איידול שם כדי לעורר את האמריקנים לחלום בגדול. זה הפך לאבן דרך להגשמת חלום אמריקאי.

כתיבת תגובה