אז אתה רוצה פיטבול טרייר אמריקאי?

החלטת, זה הפיטבול טרייר האמריקאי שאתה רוצה בתור בן לוויה שלך. האם אתה מוכן לגזע הזה? קרא את המאמר הזה ואז החליט אם אתה רוצה להמשיך עם ההחלטה שלך.

האם אורח החיים שלך מתאים לאורח החיים האמריקאי פיטבול טרייר?

כלבים אלה עמוסים באנרגיה מכף רגל ועד ראש. משתוקק לריצה טובה כמו ספורטאי אלוף. פעילות גופנית היא קריטית לבולדוג בריא ומאושר. אנרגיה גבוהה הוא שמם האמצעי ומהווה חלק גדול מהאישיות שלהם. משחק, עבודה ופעילות הם משהו שאתה חייב להיות מסוגל לתת לכלבים האלה

אם אתה תפוח אדמה ספה, אתה צריך למצוא גזע אחר לחיות איתו.

יש לך את האבטחה?

אמריקן פיטבול טרייר הם הודיני של עולם הכלבים. מסוגל לזנק על גדרות גבוהות עם כריכה אחת, לחפור מתחתיהן במהירות ובחמקנות מדהימה ולפתוח שערים שאנשים יתקשו איתם.

כדאי שתהיה לך גדר פרטיות בגודל 6', היזהר משלטי כלבים, חיווט חם בחלק העליון והתחתון של הגדר, בית חוץ שמרחיק אותם מהשמש (גם אם הם גרים בבית), והשגחה נדרשת עבור כלבים אלה. אתה לא יכול להשאיר אותם לבד לאורך זמן בחוץ כי אחד משני דברים עלול לקרות:

1. הם בורחים.

2. הם נגנבו.

האם אתה מוכן לבדיקה של שכנים וחברים?

אמריקאי פיטבול טרייר ידוע לשמצה. יש להם שם רע והציבור שגוי יודע להשיג אותם. זה נראה כאילו כל יום מתרוצץ עוד סיפור "תינוק מושחת על ידי פיטבול", ומצמצם את בחירת הגזע שלך.

אנשים לא יאהבו אותך בגלל הבחירה שלך. חלקם עשויים אפילו לנסות להרוג את הכלב שלכם. אחרים יפנו אליך הערות, הערות וולגריות ומעוררות שנאה, וחברים ובני משפחה עלולים אף הם להיות בסתירה לבחירתך.

היה מוכן להתנהגות גסה והגן על הכלב שלך על ידי לימוד סירוב מזון מזרים.

האם אתה יכול לאמן את הכלב שלך?

ישנן שתי שיטות אימון. האחת היא לאמן את הכלב שלך על ידי מראה לו כיצד לשבת ולשכב ואז להפסיק. השני נמשך לנצח. אימון אמיתי הוא אימון לכל החיים שמתחיל כשהגור מגיע לביתך ומסתיים במוות.

אלא אם כן אתה מוכן לעבוד עם הכלב שלך 5-10-15 דקות ביום, כל יום, כל השבוע, כל שבוע, כל השנה, כל שנה, ייתכן שתרצה לחשוב מחדש על ההחלטה שלך לרכוש פיט בולדוג. למעשה, אם אתה לא מוכן לאמן את הכלב שלך, אתה צריך לחשוב מחדש על קבלת כלב. אימון הוא עובדת חיים וחייבים להיעשות על מנת למנוע הרבה צרות בהמשך הדרך.

אם אתה לא יכול לשלוט בכלב שלך, אתה לא צריך אחד.

האם אתה יכול להרשות לעצמך אותם?

מזון לכלבים, חשבונות וטרינר, אילוף, רצועות וקולרים, ובתי כלבים כולם עולים כסף. כסף אולי אין לך כרגע. מזון איכותי לכלבים יכול לעלות עד 800 דולר לשנה. האם יש לך כסף נוסף מהסוג הזה לבזבז על אוכל? אם לא, המתן עד שתעשה זאת לפני שאתה מביא את הגור הזה הביתה.

האם אתה רוצה שאמריקן פיטבול טרייר ירשים אנשים?

אם זה המקרה, תפסיק! אל תחזור, אל תביא אחד הביתה. אתה עושה לעצמך ולכלב עוול גדול.

אמריקאי פיטבול טרייר מבוקשים בגלל החוזק שלהם, הזריזות, המראה הנהדר והמיסטיקה שלהם. מגדלים שואבים גורים כמו בנזין נטול עופרת. גורים מוזנחים ושיטות גידול גרועות מייצרות כלבים לא יציבים. היזהר לפני שאתה מקבל החלטות סופיות.

אם יורשה לי להפנות אותך לכיוון אחר. מדי יום מורידים אלפי בולדוגים גדולים כי אף אחד לא יאמץ אותם או שהם נחשבים "בלתי ניתנים לאימוץ" על ידי המקלטים.

שקול כלב הצלה.

אנשים שאוהבים את הגזע הזה יצרו הצלה עבור הכלבים האלה ומאות כלבים זמינים לאימוץ.

הצלה היא דרך של win-win-win. אתה נותן לכלב שאחרת לא היה לו בית, בית. אתה נותן את הכסף שלך (שברוב המקרים הוא עמלת אימוץ קטנה) להצלה כדי שיוכלו להמשיך בעבודתם, ותקבל כלב מדהים ש-9 פעמים מתוך 10 יספק יותר ממה שכל כלב גזעי יכול היה במיטבו יְוֹם.

לסיום, לפני שאתם בורחים ורוכשים פיטבול טרייר אמריקאי, חשבו על האפשרויות שלכם, ודאו שיש לכם את מה שנדרש כדי לספק ולטפל בכלב, והקדישו את הזמן שלכם למצוא כלב שיתאים לרצונות שלכם.

כתיבת תגובה